"Енергодар — це Україна". ТНМК присвятили пісню тимчасово окупованому українському місту

Енергодар — це Україна: ТНМК присвятили пісню тимчасово окупованому місту (відео)

ТНМК присвятили пісню місту, тимчасово окупованому рф

Поділитися:

Сьогодні гурт Танок на майдані Конґо представив трек про Енергодар — тимчасово окуповане українське місто, що розташоване поруч із найбільшою в Європі Запорізькою АЕС.

"Місто-супутник, місто-робітник. Загарбники/росіяни/орки (непотрібне — викреслити) окупували Енергодар, вони вбивають, катують та тероризують населення, намагаючися залякати, зламати та усіляко запевнити всіх, що окупація — надовго. Це — неправда. Бо Енергодар — це Україна. Правда в тому, що Україна — єдина. Внаслідок війни частину нашої держави окуповано, але ми ніколи не змиримося з тим, що хвора російська імперія досі намагається повернути нас в радянські часи та вкрасти в нас частину території. Кожен дециметр нашої землі є невіддільною частиною України. Це — аксіома", — зазначено у повідомленні до кліпу на каналі гурту в YouTube.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Здається, це перший в історії музичний виступ на ЧАЕС", — Святослав Вакарчук виступив на звільненій від рашистів атомній станції

"Окупанти нищать робітників ЗАЕС — вони вбили Андрія  Гончарука, вони розстріляли Сергія Швеця. Весь цивілізований світ бачить, як росіяни поводяться на нашій землі. Цього вже не викреслити з історії світу. Ні-ко-ли.  Сьогодні ТНМК презентує пісню "Енергодар" - присвяту тим, хто опинився в окупації. Україна нічого не забула, Україна повернеться. Україна - віддячить. Енергодар — це Україна. Гурт дуже дякує компанії «Енергоатом», режисеру Юрію Ковальову та всім тим, хто доклався до цього відео. Глибока  шана тим, хто досі лишається по той бік. І чекає на той момент, коли правда переможе. Ми обов'язково повернемося, зустрінемося та обіймемося. Бо Енергодар — це Україна", — зазначили ТНМК.

Нагадаємо, місто Енергодар знаходиться під окупацією росії з березня 2022 року. Також у кліпі нагадали, що Маріуполь, Бердянськ, Херсон, Луганськ і Донецьк — це Україна.

Новини по темі