Головний тренд у макіяжі зими 2019

Тренди макіяжу на зиму 2019
@lorealmakeup

Усе про техніку макіяжу ф’южн.

Поділитися:

Одним з найактуальніших технік макіяжу зими 2019 став ф’южн. Цей термін прийшов у б’юті-індустрію з кулінарії і означає мікс різних технік. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні тренди макіяжу на зиму 2019

Що таке ф’южн?

В основі макіяжу ф’южн - рівна й красива шкіра із сяйвом й ефектом бронзера там, де він доречний. Головна мета такого макіяжу - зробити ваше обличчя максимально здоровим, природнім та свіжим, наче ви зовсім не фарбувалися й прокинулись саме такою. 

@emrata

Техніку макіяжу ф’южн не можна назвати новою. Її вже використовували на модних показах, однак з акцентом на очі або губи. Цього ж сезону у тренді мінімалістичний ф’южн без використання «агресивних» відтінків. 

@rosiehw

Як виконується макіяж ф’южн?

Для того щоб створити макіяж ф’южн, як правило, достатньо одного продукту. Найчастіше це бронзер із легким гліттером - його наносять замість рум’ян, хайлайтера та консилеру. Виділіть бронзером зону підборіддя, кінчик носа, вилиці. 

@gigihadid

Якщо ви прагнете приховати недоліки шкіри, б’юті-експерти спершу радять скористатися легким тональним засобом, а вже потім бронзером. Крім того, важливо закріпити макіяж саме прозорою пудрою. 

@diormakeup

Прагнете зробити погляд виразнішим? Додайте трохи бронзеру й на верхню повіку, підфарбуйте вії коричневою тушшю й нанесіть трохи прозорого гелю на брови - і ваш розкішний ф’южн готовий!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 секретів зимового макіяжу, які повинна знати кожна модниця

Новини по темі