Гороскоп на червень 2023: що чекає Близнюків у перший місяць цього літа

Гороскоп на червень 2023 Близнюки — 1+1
freepik.com

Гороскоп для Близнюків на червень від астролога.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Відома астрологиня Анжела Перл дала свій щомісячний прогноз по знаках зодіаку на своєму ютуб-каналі. Що чекає на Близнюків у червні 2023? 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Детальний гороскоп на травень 2023 для всіх знаків зодіаку по днях від астролога

Гороскоп для Близнюків на червень 2023 року від Анжели Перл

4 червня Повня у вашому 7 будинку гороскопа — це відносини і партнерство. І якщо у вас День народження 3-5 червня, це означає, що протягом найближчих 12 місяців якась тема досягне своєї кульмінації. Це зазвичай актуально для дівчат – вагітність. Повний місяць принесе вирішення питань, пов'язаних із шлюбом, з розлученням, з бізнес-партнерством (можливо угода купівлі-продажу квартири, машини, завершення якогось контракту). Ви дізнаєтесь новину, яка стосується когось із вашого оточення. Якщо була невизначеність у стосунках, то все стане зрозумілим.

6 червня Венера, планета кохання, грошей, комфорту та гармонії входить у 3 будинок гороскопа – це будинок спілкування. Ви любите контакти, комунікації, любите знайомства. У вас ще Марс у 3 будинку. Венера і Марс - це пара, тому ви можете з кимось або працювати в парі, або познайомитися з 6 по 20 червня. З 20 червня Венера починає сповільнювати хід тому, що наступного місяця вона буде ретроградною — зупиниться і піде у зворотному напрямку (з 23 липня по 4 вересня). З 20 червня Ви можете відчути уповільнення фінансових очікувань. Венера вже починає гальмувати, може навіть охолодження у стосунках бути.

12 червня Меркурій входить до 1 будинку, у ваш знак до 28 червня. Меркурій - це ідеї, контакти, знову ж таки знайомства. Меркурій у першому будинку дає планування, ідеї, починання, ініціативи. Меркурій — це думки, ви весь час думатимете. Можливо, готуватися до іспиту чи щось писати.

12 червня Плутон, планета трансформації, змін та очищення, який був у вашому секторі фінансів цілих 15 років, і пішов з нього 24 березня, повертається 12 червня на пів року, навіть на 7 місяців у 8 будинок, сектор фінансів, щоб там щось завершити, доробити, одержати. Це отримання спадщини, інвестиції, можливо це загальні фінанси вашого чоловіка або дружини. Справи, пов'язані із кредитом, з іпотекою, щось рефінансувати чи закривати, відкриття рахунків в іншій країні, переказ грошей.

17 червня Сатурн, планета дисципліни, порядку, відповідальності, перешкод і очікувань, розгортається в ретроградний рух і йде назад, як і Плутон. Примушує подивитись назад: він у вас у секторі роботи, кар'єри, досягнення мети. Можливо, потрібно повернутися до старого проєкту чи на стару роботу. Можливо, ви очікували на підвищення і вам кажуть, що десь восени буде місце. Можливо, ви хочете залишити роботу, звільнитися, а вас просять залишитися. Сатурн управляє вашим восьмим будинком, тим, куди Плутон повертається. Це може бути навіть з переїздом пов'язано, з переказом грошей, з переходом на нову роботу, але якось усе затримується і відкладається. З 18 червня Сатурн буде в 10-му будинку - будинок статусу. Це може бути шлюб, розлучення, вихід на пенсію. Тут теж питання можуть вирішуватися до осені.

18 червня Молодий місяць. Він в 1 будинку гороскопа, у вашому знаку. Якщо у вас День народження з 14 по 22 червня, то у вас Молодий місяць буде діяти всі 12 місяців і принесе вам нову людину в житті або нову роботу, нове місце проживання або народження дитини. Нове життя розпочнеться. Ви можете повністю змінитись. Нове прізвище або ім'я нове, якщо у вас асцендент у 26 градусах Близнюків або 4 градуси до або після (з 22 по 30 градусів Близнюків). Якщо щось починаєте, реєструєте дуже добре починати 18 чи 19 червня. Бо з 20 червня Венера починає гальмувати.

Меркурій - це ваша планета-управитель, він входить до 2 будинку. Сонце з Меркурієм принесуть або роботу, або ви щось продасте, можлива фінансова угода, або подарунок, або вкладення. Це будинок цінностей, це може бути сім'я, покупки, освіта, подорож. Сонце висвітить останній тиждень червня з 22 червня, хтось підсвітить і скаже, у чому ви талановиті. Ще 2 будинок – це будинок голосу. Можливо, ви виступатимете чи вчитиметеся співу, говоритимете на камеру.

Нептун у 10-му будинку гороскопа, там же де і Сатурн. У секторі кар'єри, роботи, здобутків. Нептун теж розвертається у ретроградний рух і йде назад до 6 грудня. Можливо, ви будете змінювати фокус, змінювати товар у своєму бізнесі. Може у вас начальник змінюватиметься, назва вашої організації, якісь плани змінюватимуться або Вам потрібно буде відстоювати свою репутацію. Нептун – це творча планета. Можливо, ви готуватиметеся до творчого проекту, особливо якщо ви актор, співак, музикант, художник, дизайн. Також це езотерика, духовність.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю