Корисні звички: Як ставитися до життя з легкістю (ВІДЕО)
![Корисні звички: Як ставитися до життя з легкістю (ВІДЕО) Корисні звички: Як ставитися до життя з легкістю (ВІДЕО)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Чи помічали ви, як іноді ми створюємо проблеми на порожньому місці?
Чи помічали ви, як іноді ми створюємо проблеми на порожньому місці? Нам не вистає легкості: у ставленні до ситуації, до людей навколо та до самих себе.
З важкістю говоримо про проблеми, "завантажуємо" цією інформацією рідних і близьких. Марина Леончук розповіла, як успішно розпочати ранок і зберегти позитив на весь день.
1. Коли ми жаліємося, ми налаштовуємо на негатив не лише себе, а й своїх друзів і колег. Тож перед тим, як поділитися проблемою, видихніть, порахуйте до п'яти і намагайтеся донести інформацію викладаючи лише факти, уникаючи емоцій.
2. Придивіться до дітей –вони справжній приклад легкості. Вони сміються, вони легко забувають про свої проблеми і тішаться усьому, що їх оточує. Тож щоранку згадуйте себе у дитинсті. Це психологічний прийом дозволить розпочати день легко.
Поради професійного психолога дивіться у спеціальному сюжеті "Сніданку з 1+1".