Космічна подія: Сотні тисяч дитячих мрій вирушать до зірок

Відбуваються останні приготування до запуску дитячих мрій у космос | 1+1

Мріяти корисно.

Поділитися:

28 вересня під час міжнародного фестивалю світла й медіа-мистецтва  Kyiv Lights Festival у небо злетить світловий Промінь мрій, створений із сотні тисяч дитячих малюнків. Саме цього вечора за адресою вул. Хрещатик, 36 дитячі мрії оживуть, аби в майбутньому стати реальністю. Одночасно із запуском мрій у Києві малюнки дітей буде відправлено і на Львівщині.

Художня візуалізація об’єднає в собі 3D-мапінг від анімаційної студії SKILZ та технології доповненої реальності, створені студією AR Live Animation спеціально для благодійного проекту 1+1 медіа «Здійсни мрію». Елементи цього художнього твору складатимуться з малюнків, зібраних по всій Україні в турі #моядитячамрія.

Мультфільм, створений із малюнків, відкриє глядачеві світ дитячих мрій. На фасаді КМДА площею 3600 квадратних метрів оживуть фантастичні тварини, рослини, різнокольорові машини, а в небо летітимуть намальовані дітьми ракети.

Ця художня візуалізація космічної місії стала можлива завдяки майстерні відеопродакшну SKILZ. Усі відібрані малюнки художники оцифровували, фотографували або сканували, а згодом вирізали з них окремі об’єкти: будиночки, транспорт, тварин тощо. З вирізок вони створювали цілі дитячі світи.

«Усі ми були дітьми та знаємо, наскільки важливо фантазувати. Ми й сьогодні не припиняємо мріяти й радіємо, що наша професія тільки сприяє появі нових космічних реальностей. Ми побачили в проекті можливість попрацювати з нестандартними технологіями та спробувати перетворити дитячу творчість у масштабне шоу. Соціальні історії для нас дуже важливі»,коментує виконавча продюсерка студії SKILZ Юлія Семенова.

Андрій Тимошенко, засновник компанії Live Animation, додає: «Ми показуємо чарівний дитячий світ, у якому всі речі оживають, радують, допомагають дітлахам пізнавати Всесвіт і розвивати свої творчі здібності. Оскільки цілі проекту «Здійсни мрію» відповідають місії нашої компанії, ми відразу вирішили стати частиною цього дійства».

Міжнародний фестиваль світла й медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival вже третій рік поспіль стає майданчиком для медіа-художників зі всього світу, які змінюють простір центральної вулиці Києва за допомогою світлових інсталяцій. Не дивно, що саме під час фестивалю Промінь Мрій відправить дитячі бажання в небо.

Ігор Тарнопольський, партнер Kyiv Lights Festival, розказав трохи більше про процес підготовки запуску променю: «Для нас дуже важливо, що ми разом із проектом «Здійсни мрію» робимо окрему ефектну арт-інсталяцію. Ми використовуватимемо новітню техніку — дуже потужний прилад який засвітить у певний момент прямо в космос. Правильно мріяти — велика справа для будь-якої людини».

Цей благодійний проект не було би втілено в життя без підтримки меценатів. Іван Світек, генеральний менеджер ради банківської групи «Альфа-Банк Україна», поділився своєю думкою, чому мріяти важливо: «Ми вирішили підтримати проект «Здійсни мрію», тому що віримо – сильне суспільство та сильна держава починаються з мрії. Якщо українські діти побачать, що їхні заповітні мрії здійснюються – більше та масштабніше почнуть мріяти їхні батьки».

Світловий Промінь мрій злетить у небо під час Kyiv Lights Festival вже 28 вересня о 20:00. Вхід на фестиваль буде вільним. Кожен присутній зможе долучитися до історичної події, побачити мрії та увімкнути доповнену реальність через свій смартфон, щоб спостерігати, як оживають малюнки. Для цього необхідно встановити спеціальний безкоштовний додаток Promin Mriy (Промінь мрій).

Як мрії полетять до зірок можна буде спостерігати в прямому ефірі ТСН о 19:30 і в онлайн-трансляції в соцмережах.

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно – підписуйся на наш Twitter.

Новини по темі