Лідія Таран розповіла, хто готує її костюми для ефірів — це українська дизайнерка, яка одягає Мей Маск, Княгиню Монако, Дженіфер Лопес, Пінк, Карді Бі, доньку Бейонсе

Лідія Таран розповіла, хто готує її костюми для ефірів

Прихильників Лідії Таран дуже цікавить хто створює для неї стильні ефірні вбрання.

Поділитися:

Напередодні відкриття Ukrainian Fashion Week ведуча ТСН на 1+1 та кураторка благодійного проєкту «Здійсни мрію» розкрила секрет! Телезірка поділилась, що над її луками працює управління стилю групи 1+1. Вони залучають найкращих українських дизайнерів і майстрів.

Таран фото

Важливо, щоб образ ведучої гарно виглядав в кадрі й не відволікав глядачів від новин. Робота над вбранням включає: затвердження ескізу, пошук тканин, 3-5 примірок та пошиття. Це праця десятків фахівців. Контролює процеси Ольга Слонь — керівниця управління стилю групи 1+1.

Наразі у кадрі новин ТСН Лідія найбільше з’являється в одязі українського бренду Valery Kovalska. Це ніжно-блакитна асиметрична сукня з плісе, рожева блузка з довгими шлейфами-зав’язками та яскраві костюми. Усі ці тренди та кольори можна спостерігати на модних показах 2022.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Найгарячіша тема в моєму профілі" — Лідія Таран про свої образи для ефіру ТСН (голосуємо за найкращий)

Вбрання дизайнерки Валерії Ковальської представлене майже в усьому світі: Північній Америці, Європі та Азії!  Її одяг обирає письменниця, мама Ілона Маска Мей Маск. Княгиня Монако Шарлен вийшла на прогулянку у максі-спідниці з яскравим принтом від Валерії. Дженіфер Лопес заспівала в сукні бренду на премії American Music Awards. Співачка Pink і реп-виконавиця Cardi B виступали на вечірньому шоу Jimmy Kimmel в асиметричних костюмах від Валерії. А на премію Grammy співачка Бейонсе обрала для своєї доньки Блю Айві біле вбрання з плісованим жакетом.

Дженіфер Лопес у вбранні від Ковальської

Одяг, який створює дизайнерка, сповнений сенсом, історією та соціальною місією. Одна з головних ідей в поєднанні світу майбутнього, до якого ми прямуємо, та світу минулого, за яким ностальгуємо. Фірмовий архітектурний крій, складні вишивки, особливі деталі, відмова від шкіряних матеріалів — те, за чим легко впізнати одяг від Valery Kovalska.

княгиня Монако в одязі від Ковальської

«Я дотримуюсь правила — робити максимально якісний продукт. Наша мета в тому, щоб відкинути всі рамки та обмеження», — ділилась у своїх інтерв’ю майстриня Валерія Ковальська.

Мама Лідії Таран — Марія Гаврилівна каже, що їй дуже подобаються ефірні образи доньки:

«Ліда — смілива експериментаторка. Це її стиль та характер. Їй дуже пасують вбрання, які підбирають стилісти. Ефірним одягом Лідочки цікавляться і мої подружки. Найбільша фанатка — моя колишня вожата Валентина Сергіївна, якій 80 років. Вона телефонує мені, й ми говоримо про образи Ліди в ефірі».

Таран фото

Іноді в коментарях в постах думки розходяться, і не всім подобається сукня чи зачіска Ліди, і тоді мама каже:

«Багато чого раніше не носили, а зараз це модно. Усім не догодиш».

Натомість підписники засипають Ліду такими компліментами:

«Ви завжди чудово виглядаєте! На вас приємно дивитися»;

«Всі образи сучасні, елегантні, жіночні!»;

«На смак і колір фломастери різні! Лідіє, ви прекрасні у всіх своїх вбраннях!»;

«Ваші образи ідеально доповнюють ваша посмішка і професіоналізм! Поважаю вас і люблю!».

Новини по темі