Найвпізнаваніші номери та зіркові актори: яким буде святковий спецвипуск «Вечірнього Кварталу» на 1+1

Святковий спецвипуск «Вечірнього Кварталу» на 1+1

Напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, о 20:15 на 1+1 відбудеться прем’єра спеціального святкового випуску «Вечірнього Кварталу».

Поділитися:

У програмі покажуть найкращі та найвпізнаваніші номери за всю історію шоу в новій інтерпретації і з частково оновленим акторським складом — запрошеним актором став Народний артист України Станіслав Боклан.

Вони нагадають глядачам про знакові, переломні і яскраві події, які відбувалися в Україні за 30 років Незалежності. На глядачів очікує багато сюрпризів і запрошених зірок у незвичних амплуа.

«Ми зібрали усі найкращі номери, які присвячені знаковим подіям за 30 років Незалежності. Будуть сюрпризи. Наприклад,  у номері «Ніч яка місячна» замість мене буде Потап. Ми так вирішили, бо більше ніхто з нас дівчину по сцені носити не може», — поділився Євген Кошовий.

Несподіванкою для усіх стане участь у концерті Олени Кравець, яка напередодні зйомок отримала перелом плесневої кістки. Не дивлячись на гіпс, акторка вийшла на сцену на милицях, чим викликала неймовірну реакцію публіки.

вечірній квартал

Щодо несподіваних номерів, у цьому ефірі оживатиме знаковий український пам’ятник — Кий, Щек, Хорив (Олександр Пікалов, Степан Казанін, Юрій Крапов) та їх сестра Либідь, у виконанні Ірини Сопонару. Вони згадають події України, які відбувалися протягом всіх років Незалежності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співак MÉLOVIN про участь у шоу «Танці з зірками»: «Це точно вихід із зони комфорту, але це крута пригода для мене»

На глядачів чекають запрошені гості та музичні сюрпризи від зірок шоу-бізнесу. Серед них — Джамала та TAYANNA, які презентують спільну пісню «Моя земля». У їхньому номері буде показана краса усіх куточків України. Також на сцені «Вечірнього Кварталу» відбудеться прем’єра унікального дуету — Ірини Білик та 3D-візуалізації Кузьми Скрябіна. Разом вони виконають улюблену пісню українців «Старі фотографії». Для створення номеру була проведена титанічна робота, щоб глядачі дійсно побачили на сцені справжній дует.

Вечірній Квартал

У фіналі актори «Вечірнього Кварталу» переспівають композицію Сергія Бабкіна «Де би я» разом з музикантами з усіх куточків України: Карпат, Житомиру, Одеси, Чернігова, Маріуполя і тд.

Зйомки спецвипуску відбувалися згідно з дотриманням усіх карантинних норм.

Не пропустіть новий святковий випуск «Вечірнього Кварталу» 23 серпня о 20:15 на 1+1.

Новини по темі