Наталія Мосейчук привітала зі святом останнього дзвоника вчителів та випускників України: “Всі вчителі справжні герої!”

“Скоро ми всі зустрінемося та обіймемося” — Наталія Мосейчук привітала українських вчителів з останнім дзвоником

Особливі слова підтримки телеведуча опублікувала у власних соціальних мережах.

Поділитися:

Телеведуча 1+1 та єдиного марафону новин, кураторка проекту Право на Освіту, Global Teacher Prize Ukraine та Школа Супергероїв Наталія Мосейчук привітала цьогорічних випускників та вчителів всієї України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни напали на Наталію Мосейчук та знімальну групу 1+1 у Берліні

“Особливе вітання — особливим випускникам. Цьогорічним! З Криму, з Запоріжжя, з Миколаїва, з Гостомеля… з усіх наших міст. Успіху вам! Повірте, у вас попереду багато сходів сонця. Вам треба продовжувати вчитися, щоб наша країна зробила квантовий стрибок!”, — сказала у відео Наталія Мосейчук. 

Телеведуча також привітала українських вчителів.

“Сумую за вами і нашими зустрічами. Дякую вам за те, що підтримуєте дітей та батьків. За те що волонтерите і допомагаєте біженцям На окупованих територіях допомагаєте людям. Ви доводите, що люди з великої літери і величезна честь бути з вами знайомою. Бережіть себе і Україну”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це шлях від пекла до пекла»: Наталія Мосейчук поговорила з дружиною захисника з «Азовсталі»

Наталія Мосейчук зазначила: вірить, що війна закінчиться нашою перемогою і всі вони скоро зустрінуться і обіймуться. А сцени наступного фіналу всеукраїнської премії Global Teacher Prize Ukraine не вистачить для всіх переможців. 

“Цьогоріч останній дзвоник — про освітній фронт, що не припиняє свою роботу із закінченням учбового року. Всі вчителі справжні герої! Всі гідні гарних слів та нагород. Ви проводите уроки попри все, щоб бути поруч з дітьми в такі важкі часи. Навіть в бомбосховищах. Ви, дорогі вчителі, повернулися в лікарні, бо вас дуже чекали маленьки пацієнти. В Охматдит у Києві Школа Супергероїв відновила роботу і попри канікули відновить роботу школа для маленьких пацієнтів Харкова. Ви вже плануєте реформи освіти враховуючи виклики сьогодення. Готуєте своїх учнів і берете з ними участь в міжнародних Олімпіадах та форумах, завойовуючи і зараз медалі”, — зазначила Наталія Мосейчук. 

Новини по темі