«Не забудуть тих очей, що закривалися від рук твоїх із злим татуюванням Z»: проникливий виступ MONATIK на марафоні Save Ukraine

«Не забудуть тих очей, що закривалися від рук твоїх із злим татуюванням Z»: проникливий виступ MONATIK на марафоні Save Ukraine

Вчора відбувся міжнародний благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar, який обʼєднав практично весь світ.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Міжнародний благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar консолідував світову спільноту у підтримці українського спротива російській експансії. В рамках марафону об'єдналися понад 50 учасників, серед яких музиканти, волонтери, спортсмени, громадські активісти та політичні лідери багатьох країн світу. Виступи та промови учасників ретранслювали телеканали та інтернет-майданчики близько 20 країн Європи та світу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Найкраща версія «Шуму»: Go_A заспівали «весняночку» з волонтерського центру (благодійний марафон Save Ukraine — #StopWar)

Серед учасників неймовірна кількість зірок зі світовим ім'ям, серед яких і українські виконавці. Одним із найбільш проникливих був виступ співака MONATIK.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«Ми на вашому боці»: гурт Imagine Dragons підтримав Україну на благодійному марафоні Save Ukraine

Артист розпочав спів наживо зі слів:

Навіть, якщо у мене залишився лише день
знай, що попереду все життя в таких, як я
назад вже вороття не має.
Будинок враз перетворився на намет
і вони не забудуть тих очей, що закривалися від рук твоїх
із злим татуюванням Z.
Сама не раз згадаєш,
а ти згадаєш...

Дивіться повний виступ MONATIK:

"Ти сама прийшла з війною, Але дихає весь світ зі мною...", — ці слова пісні символічно підкреслили єднання світу навколо України, яка від 24 лютого мужньо та гідно боронить свої землі від російської агресії.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю