Неля Шовкопляс, Соломія Вітвіцька, Ліда Таран підтримали надійний інформаційний ресурс допомоги українцям в Європі

Неля Шовкопляс, Соломія Вітвіцька, Ліда Таран підтримали надійний інформаційний ресурс допомоги українцям в Європі

Українцям, які перетнули кордон з Європою готові надати кваліфіковану правову допомогу — ініціатива українки з Google.

Поділитися:

На платформі United for Ukraine (unitedforukraine.org) надають інформацію та послуги для українців та біженців, які прибувають до Європи. Платформа захищена від кібер атак та зливу дати! На цю ініціативу в умовах великої кількості евакуаційних поїздів  у своїх публікація в соцмережах розповіли ведучі 1+1 Соломія Вітвіцька, Неля Шовкопляс, Лідія Таран

вітвицька

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖАптечка для сховища: що важливо взяти з собою в укриття

Допомога доступна у Польщі, Литві, Німеччині, Угорщині, Франції, Румунії, Болгарії, Молдові, Словаччині, Данії,Австрії, Бельгії, Хорватії, Республіки Кіпр, Чеській Республіці , Естонії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Італії, Латвії, Люксембурзі, Мальті, Нідерланди, Португалії, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великій Британії. Список країн стає більшим — слідкуйте за оновленнями на платформі unitedforukraine.org

допомога біженцям

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВАЖЛИВО. Обвал будинку: що робити, щоб вижити (поради МОЗ)

На ресурсі українці можуть отримати допомогу з житлом та проживанням, юридичну допомогу та екстрені контакти. Надають інформацію про центри та ресурси підтримки біженців. Наразі платформа щоденно обробляє понад 750 запитів та мають сили на понад 3 тисячі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖТермічні опіки: що робити, щоб допомогти постраждалому, а що категорично заборонено (поради МОЗ)

Авторкою ресурсу допомоги є українка Ніна Левчук, яка зараз працює з Google Startup & VC Lead. Вона Створена у колаборації разом з європейськими юридичними фірмами, технологічними компаніями, міжнародними НУО та офіційними волонтерськими організаціями, що співпрацюють з державними європейськими установами. Усі небайдужі можуть отримати надійні контакти для пожертв. 

Ніна Левчук

«Росія розпочала повномасштабну війну проти вільного світу. Це не зіткнення між Україною та Росією, а між тоталітарним режимом і сучасною демократією. 24 лютого 2022 року з 5.00 ранку вся Україна прокинулася від бомбардувань і вибухів по всій Україні. Нам потрібен весь цивілізований світ, щоб мобілізуватися у нашій боротьбі проти російської агресії. Їх треба зупинити!

Наша нація є єдиною, армія готова дати відсіч і захистити нашу країну. Поширюйте інформацію, щоб усі знали справжнє обличчя російського режиму. Читайте та діліться перевіреною інформацією про напад Росії на Україну», — написала Ніна Левчук у своїх соціальних мережах. 

Будь ласка, поділіться з усіма своїми родичами, друзями та з усіма, хто, як ви знаєте, потребує допомоги ЗАРАЗ!

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю