Немов янголята: Надя Дорофєєва з чоловіком прогулялася вулицями Італії
![Надя Дорофєєва з чоловіком прогулялася вулицями Італії | Зіркове життя | 1+1 Надя Дорофєєва з чоловіком прогулялася вулицями Італії | Зіркове життя | 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/538/695/d4f2affce28e62ba6535b3603d32294f.jpg)
У неймовірно романтичному образі.
У співачки та тренерки «Голосу. Діти» Наді Дорофєєвої також почалися довгоочікувані канікули. Аби набратися сил для нових гастролей, співачка вирушила до мальовничої Італії в компанії чоловіка Володимира Дантеса – і вже поділилася атмосферними світлинами.
Фото: @nadyadorofeeva
Для прогулянок старовинним містечком Надя обрала комфортний, але дуже романтичний образ. Красуня вдягнула білий сарафан бохо з власного магазину та доповнила його масивними зручними кросівками в тон. «Щастя», – лаконічно підписала знімки артистка.
Також в акаунті співачки нарешті з’явилися нові романтичні знімки з Дантесом. Закохані не натішаться одне одним, прогулюючись тісними італійськими вулицями.
Фото: @nadyadorofeeva
Романтичні світлини Наді й Дантеса торкнулися сердець прихильників та зіркових колег. Навіть переможець «Голосу. Діти-5» Олександр Зазарашвілі залишив коментар своїй наставниці: «Найкраща пара у світі».
Пригадай, як зіркові наставники «Время и Стекло» разом із підопічними підкорювали сцену «Голосу. Діти-5» чуттєвою піснею Скрябіна «Люди як кораблі»:
Більше новин про Надю Дорофєєву читай на сайті:
1. Ого, які м’язи! Дорофєєва засвітила міцний прес у мікротопі
2. Дорофєєва в леопардовому купальнику танцює на пляжі (відео)
3. Дорофєєва vs Каменських: Кому більше личить стиль мілітарі?