Один знак зодіаку опиниться в центрі уваги в жовтні 2023: хто це буде

Цей знак зодіаку стане центром уваги у жовтні 2023: хто це буде
Freepik

Який знак зодіаку приверне найбільше уваги у жовтні 2023?

Поділитися:

Астрологи запевняють: людське життя серйозно залежить від зірок. Гороскоп на жовтень 2023 від Анжели Перл пророкує багато увагу від оточення цьому знаку зодіаку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три знаки зодіаку, в яких буде весілля у жовтні 2023

Скорпіон

24 жовтня Сонце також входить у ваш 1 дім гороскопа. Ви станете центром уваги та будете "сяяти". Отримаєте те, чого хочете.

Також 10 жовтня Венера входить в 11 дім друзів та стає навпроти Сатурна, планети дисципліни та дорослішання. Перед цим вона була у вашому знаці, що сприяло професійній діяльності та романтичних стосунків. Ви візьмете на себе нові обов'язки, завагітнієте чи народяться внуки. Почнете власний бізнес. Ймовірна зустріч з друзями, вечірки. Робота в новій компанії чи колективі. Буде багато комунікацій.  14 жовтня — Сонячне затемнення в 12 домі приватності. До 29 жовтня астрологиня не радить приймати серйозних рішень, адже їх не можна буде змінити чи скасувати протягом років. Саме час зробити рефлексію, записатися на психотерапію. Ви позбудетеся непотрібних людей та речей. Можлива поїздка чи міграція. Відкриються таємниці. 23 жовтня Меркурій входить у ваш знак Скорпіона, в 1 дім. Це період спілкування, комунікації та можливості знайомств. Будуть перемовини.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю