Три знаки зодіаку, в яких буде весілля у жовтні 2023

3 знаки зодіаку, які одружаться у жовтні 2023
Unsplash

Які знаки зодіаку одружаться жовтні?

Поділитися:

Ваш знак зодіаку серйозно впливає на життя. Які знаки зодіаку справлять весілля у жовтні 2023, розповіла Анжела Перл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКоли коридор затемнень восени 2023: дата початку та завершення, що не можна робити

Рак

10 жовтня Плутон, потужна планета трансформації, опиниться у вашому сьомому домі, який пов'язаний зі стосунками та партнерствами. Цей вплив Плутона триває вже 15 років, і скоро він завершиться. Якщо ви Рак, особливо з асцендентом у знаку Рака, то ви, можливо, відчуєте зміни у своїх стосунках. Плутон розгортається і йде з вашого знака, і це може означати якісь кардинальні зміни у ваших стосунках. Усе залежить від вашого індивідуального досвіду і подій у вашому житті. Не виключено, що ці зміни можуть бути як позитивними, так і такими, що викликають тривогу. Важливо залишатися готовими до адаптації та прийняття нових викликів.

Лев

Місяць у 4 будинку з 15 по 18 жовтня, щось буде емоційне, новини, зв'язок із мамою, будинок, дитинство, спогади. 28 жовтня Місячне затемнення у 10 будинку. Все що пов'язане з кар'єрою, роботою, професією, щось висвітиться, може змінитися мета в житті, те, чого хочете досягти, досягнення. Це також будинок статусу. Можливі новини про вагітність, шлюб, пропозицію руки та серця, розлучення. Можливо, доведеться ставити останню точку у сфері роботи. Місячне затемнення допоможе ухвалити важливе рішення, нові варіанти, покаже майбутнє. У 10 будинку Юпітер та Уран у ретроградному русі. Ці планети дають другий шанс.

Водолій 

13 жовтня Марс входить в ваш 10 будинок гороскопа, який пов'язаний з кар'єрою, професією та життєвими цілями. Можливі зміни у сфері роботи, ви можете розпочати власний бізнес. Будуватимете плани та цілі, а головне — досягатимете їх. Марс допоможе підкреслити ваш статус і важливість вашої ролі в суспільстві. Цей період підштовхне вас до прийняття рішень про зміни в особистому житті: можливе одруження або народження дитини. З 24 жовтня Сонце у 10 будинку гороскопа, і Луна буде перебувати там з 15 по 18 жовтня. Це період родинних справ. Можливо, ви почнете співпрацювати з одним зі своїх батьків або розглядатимете можливості зміни місця проживання. Також цей період може позначитися на зміні вашого соціального статусу або кар'єрних можливостях.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю