Олександр Стоянов і Катерина Кухар провели спектакль, щоб допомогти онкохворим дітям

Олександр Стоянов і Катерина Кухар провели спектакль, щоб допомогти онкохворим дітям
1plus1.ua

Від продажу квитків зібрали 103 тисячі гривень

Поділитися:

В рамках прем'єрного туру по Україні з балетом «Діти ночі» Олександр Стоянов і Катерина Кухар дали благодійний спектакль в Житомирі. Від продажу квитків зібрали 103 тисячі гривень, які використали для покупки устаткування для лікування онкохворих дітей в Житомирі.

Нагадаємо, прем'єра вистави «Діти ночі» пройшла в жовтні цього року в Києві, головний театр країни 2 дня збирав аншлаг, а після вистави артисти давали автограф-сесію. Балет створено хореографом і артистом Staatsbalett Berlin Олександром Абдукарімовим. Спектакль за мотивами грецької легенди про Андрогинах, фраза «Знайти свою половинку» з'явилася завдяки цій історії. Після Житомира постановку можна буде побачити в Одесі, Харкові та Дніпрі.

 «Наш всеукраїнський тур прем'єрного спектаклю за часом збігся з міжнародним фестивалем в Житомирі, де я і Катерина Кухар були в складі журі. Час і місце збіглися, був запит про допомогу, так і народилася ініціатива провести благодійний спектакль». – розповідає Олександр Стоянов

Цього року від Катерини Кухар і Олександра Стоянова в рамках Міжнародної хореографічної асамблеї імені Н. Скорульський була створена спеціальна премія - Кубок прем'єрів Національної опери та сертифікат на 10 000 гривень, виграла її Ліза Лозовська.

 «Протягом трьох днів Міжнародної хореографічної асамблеї імені Н. Скорульської наші маленькі Мавки і Лукашик дивували нас своєю майстерністю. Сподіваюся, що вже дуже скоро ми будемо пишатися ними на міжнародних сценах. Вони наше майбутнє». – каже Катерина Кухар

Новини по темі