“Останній бій”: на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра нового документального проєкту кореспондентки ТСН Алли Хоцянівської

Останній бій - фільм кореспондентки ТСН Алли Хоцянівської - дивитися на 1+1 Україна

Це документальний фільм про те, якою ціною доводиться повертати тіла Героїв з фронту додому, аби рідні змогли з ними попрощатися.

Поділитися:

На “1+1 Україна” продовжуються вечори документального кіно під назвою “Історії України: відновлення правди”. Кожної суботи глядачі можуть побачити документальні стрічки авторства журналістів та творчих команд телеканалу “1+1 Україна”, що допомагають відновити історичну справедливість та доносять правдиві факти про повномасштабне вторгнення росії до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де та коли дивитися другий випуск програми “Мосейчук+” про незламний Львів

Цієї суботи, 17 червня, о 23:00 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться премʼєра авторського проєкту кореспондентки ТСН Алли Хоцянівської “Останні бій”. У цій війні Україна втрачає тих, хто бореться за її кордони і право жити у вільній країні. Це документальний фільм про те, якою ціною доводиться повертати тіла Героїв з фронту додому, аби рідні змогли з ними попрощатися.

Алла Хоцянівська

Весь цей час триває бій не тільки на фронтах, а бій за те, щоб дізнатись правду про зниклих безвісти героїв. Тисячі українських родин зараз живуть у невизначеності, вони не мають достовірної інформації, чи живі їхні рідні. Пошуки тривають місяцями, а іноді роками. Алла Хоцянівська долучилась до пошукової місії, щоб показати, наскільки складно відшукати кожного полеглого Героя.

“Паралельно з боями на фронті триває ще одна битва – битва за повернення наших загиблих захисників додому. Це битва не лише за можливість попрощатися з бійцями та гідно поховати їх, це битва за збереження пам’яті про них. Тисячі родин зараз живуть в повній невідомості. Вони достеменно не знають – живі їхні рідні чи мертві. Я приєдналася до пошукових місій, щоби показати, наскільки складно відшукати кожного загиблого воїна. Те, що я побачила, шокує. Мій документальний проєкт про невидиму, але надзвичайно важливу роботу тих, хто ризикуючи життям повертає загиблих бійців додому»

У проєкті “Останній бій” глядачі побачать всі етапи пошуку, ідентифікації загиблих та історії рідних, які місяцями живуть в очікуванні в надії гідно поховати воїнів і зберегти памʼять про них. Дивіться “Останній бій” на телеканалі “1+1 Україна” 17 червня о 23:00.

Алла Хоцянівська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Рашизм. Історія хвороби”: експертом документального проєкту Акіма Галімова стала лауреатка Пулітцерівської премії Енн Аппельбаум та фахівець із пропаганди Пітер Померанцев

Нагадаємо, для того, аби “1+1 Україна” був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому “1+1 Україна” через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі