Психологічний тест по картинці: який ваш найбільший страх у коханні

Психологічний тест по картинці: ваш найбільший страх у коханні

Оберіть інтуїтивно символ та читайте пояснення про те, чого ви боїтеся найбільше у коханні.

Поділитися:

Малюнок 1

Страх, який вас переслідує, завжди всередині вас, тому що іноді ви вважаєте себе власним ворогом і не дозволяєте собі бути повністю щасливим. Відкрийтесь коханню та ви відчуєте себе дуже щасливими.

Малюнок 2

Ви сильно боїтеся залишитися на самоті, ви завжди відчуваєте, що люди поруч лише для певного комфорту, і, не знаючи, щирі вони чи ні, ви боїтеся залишитися в глибокій самотності.

Малюнок 3

Ви мало боїтеся смерті, завершення стосунків, але боїтеся невідомого. Ви повинні ризикувати більше, щоб досягти всіх своїх цілей. Ви дуже консервативні, і це заважає вам досягти своїх цілей.

Малюнок 4

Ви боїтеся темряви, невідомості та помилок із минулого. Це викликає у вас серйозним страх. Менше думайте про минуле, бо воно не дає вам рухатися вперед.

Малюнок 5

Ви значною мірою налякані страхом бути обмежені закритим та вузьким простором, боїтесь опинитись у "клітці кохання". Також ви дуже боїтесь, що вам там не подобається, це також можна сприймати символічно.

Малюнок 6

Ви боїтеся віддатися коханню і знову постраждати. У вашому несвідомому є певний опір любові через недовіру, але це безпідставні страхи.

Малюнок 7

Ви боїтеся страждань через кохання і часу, який повільно минає. Ви терпіти не можете, коли інші обіцяють вам щось, що згодом виявляється не таким, як прогнозували.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю