Сильна молитва на Різдво Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці 2023: молитви про захист та заміжжя
Freepik

Молитви до Пресвятої Богородиці про допомогу, захист та заміжжя.

Поділитися:

Сьогодні, 8 вересня, за новим церковним календарем віряни відзначають одне з великих двонадесятих свят — Різдво Пресвятої Богородиці. У цей день прийнято відвідувати літургію та молитися Богородиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Різдво Пресвятої Богородиці: дата, історія та традиції дня

Різдво Пресвятої Богородиці: як молитися

Звертати по допомогу до Діви Марії можжна як в церкві, так і вдома наодинці. Головне — молитва має лунати від щирого серця. Пресвята Богородиця вважається заступницею всіх віруючих, а також матерів. Саме тому їй моляться про прощення гріхів, сімейне благополуччя, про зачаття і безпеку дітей.

Сильна молитва про допомогу на Різдво Пресвятої Богородиці

►Цариця моя преблагая, надіє моя, Богородице, притулок сиріт і мандрівників захисниця, скорботних радість, скривджених покровителька! Ти бачиш мою біду, бачиш мою скорботу. Допоможи мені, немічному, направ мене, забукалого. Ти знаєш мою ношу, полегши її, як сама бажаєш. Тому що не маю іншої допомоги, крім тебе, ні іншої захисниці, ні доброї утішительки, тільки тебе - Богоматір Пресвятую і Пречистую. Тому збережи мене і настанови на правильний шлях. Амінь.

Молитва про заміжжя на Різдво Пресвятої Богородиці

►О, Пресвята Діва Марія, прийми молитву цю від мене, недостойної слуги Твоєї, і піднеси її до Престолу Бога Сина Твого, та милостивий Він буде до благань наших. Вдаюся до Тебе як до заступниці нашої: почуй нас, що моляться тобі, покрий нас покровом твоїм, і випроси у Бога Сина Твого нам всіх благ: подружжю любові та згоди, дітям слухняності, скривдженим терпіння, скорботним благодушності, всім же нам розуму і благочестя, милосердя і лагідності, чистоти і правди. Збережи мене від гордості і самолюбства, дай же мені працьовитості і благослови труди мої. Як Закон Господа Бога нашого наказує людям в чесному шлюбі жити, то приведи мене, Матір Божа, до чесного і достойного чоловіка. 

Молитва про захист дітей на Різдво Пресвятої Богородиці

►О, Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і збережи під покровом твоїм моїх чад (імена), а також всіх отроків і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носимих. Украй їх ризою твого материнства, наділи їх повагою до Бога і слухняності до батьків, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дарує їм спасіння в Царстві Небесному. Вручаю їх материнській опіці твоїй, захисниці всіх матерів і дітей їхніх. Вручаю дитя моє цілком Господу моєму Ісусу Христу і твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

Новини по темі