Став відомий склад першої зіркової команди у шоу «Маскарад» на 1+1

Склад першої зіркової команди у шоу «Маскарад» на 1+1

Вчора стартували зйомки другого сезону найзагадковішого шоу країни під назвою «Маскарад», де зірки шоу-бізнесу, спорту, кіно і телебачення, приховуючись за образами фантастичних героїв, демонструють приховані таланти.

Поділитися:

За перемогу у шоу будуть змагатися дві зіркові команди. Сьогодні стали відомі імена зірок із першої трійки. Змагатись за звання чемпіона «Маскараду» будуть телеведуча Маша Єфросиніна, фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна та актор і гуморист Юрій Ткач, який став капітаном команди.

«Я з нетерпінням чекаю на старт шоу, торік я була у ролі Дракоші, а зараз хочу подивитися на шоу з іншого боку. Тим більше, у цьому сезоні зірки демонструватимуть свої приховані таланти, показуватимуть неочікувані номери та складні циркові постановки. Хочу дізнатися про своїх колег більше. Впевнена, що буду у захваті, як і усі глядачі «Маскараду», - сказала фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна.

Нагадаємо, за право першими відкрити артиста, який приховується у костюмі загадкового героя, команди будуть змагатися у конкурсі «ліпсінк батл». Глядачі у залі за допомогою спеціального додатку у смартфоні вирішуватимуть, чия пародія була найкращою.

«Я вдячна проекту «Маскарад», що можу доторкнутися до такого формату. Вже зараз можу сказати, що в нас дуже сильна команда. Ми навіть вигадали стратегію, яка можливо допоможе нам прийти до успіху. Юрій Ткач – це один із найсмішніших артистів комічного жанру. Він візьме на себе весь гумор. Ми навіть нарекли його головним «серденьком» команди. А Юля Саніна - це безумовно талановита артистка, яка зчитує всі професійні навички людей. Сподіваюся, що більшість артистів, які будуть у образах, коли-небудь були у мене на інтерв'ю. Останні 22 роки я пильно спостерігала за українським шоу-бізнесом і добре зчитала звички і манери більшості артистів, тому сподіваюсь, мені це допоможе відгадати максимальну кількість учасників»,- прокоментувала свою участь Маша Єфросиніна.

Хто із зірок займе місце у команді конкурентів, стане відомо незабаром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Окрім того, глядачів здивує масштабна та високотехнологічна сцена, яка допоможе глядачам у залі та біля телеекранів сповна зануритися у атмосферу яскравого шоу від творців проектів «Танці з зірками», «Голос країни», «Ліпсінк батл». Завдяки панорамному розташуванню світлодіодних екранів, глядачі зможуть максимально зануритися в дійство на сцені.

Нагадаємо, «Маскарад» - це адаптація румунського формату «Mysteries in the spotlight». Ведучим другого сезону став Тимур Мірошниченко. Режисерками другого сезону «Маскараду» стали Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська та Марія Григоращенко, вже відомі за роботою над проектами телеканалу 1+1 та номером легендарної Pink на Brit Awards. Виробництвом проекту займається Big Entertainment Shows під керівництвом Володимира Завадюка.

Дивіться «Маскарад» на телеканалі 1+1 вже скоро.

Новини по темі