Свінгери-2: Гучна українська комедія повертається

Стартували зйомки другої частини кінокомедії Свінгери

Українські секс-символи знову з'являться на великих екранах.

Поділитися:

З початку листопада у Києві розпочалися зйомки кінокомедії Свінгери-2 – продовження одного з найкасовіших фільмів українського кіновиробництва. Сіквел Свінгерів вийде на кіноекрани з 7 березня 2019 року.  

У другій частині еротичної комедії знімається той самий зірковий акторський склад: Оля Полякова, В'ячеслав Довженко, Михайло Кукуюк, Дар’я Астаф’єва, Анна Саліванчук, Олексій Вертинський, також продюсери анонсують появу ще двох нових зірок, імена яких поки не розголошуються.

Секс-символ українського шоу-бізнесу Даша Астаф'єва з нетерпінням чекала на продовження зйомок після виходу першої частини: «Нарешті український кінематограф завдяки таким стрічкам справді збирає повні зали у кінотеатрах. Я теж, як і моя героїня Свєта, стрибала по балконах, шукала свого щастя, і все ж таки його знайшла – і у кіно, і у реальності. У порівнянні з першою частиною Свінгерів моя героїня "підросла". А що в неї вийде в кінці – подивимося!».

Режисером другої частини, як і першої, став латвієць Андрес Екіс. За словами Андреса, він знімає стрічку про події, які траплялися, трапляються або ж можуть трапитися з кожним із нас:  «У Свінгерах-2 буде вдвічі більше гумору, емоцій та еротики. Ми зрозуміли, що українські глядачі цілком готові до відвертої розмови про стосунки між людьми, а наше завдання – щоб глядачі сміялися і плакали, впізнаючи знайомі ситуації».

У Свінгерах-2 буде вдвічі  більше гумору, емоцій та еротики.

У сіквелі головний герой фільму бізнесмен Ігор (Михайло Кукуюк) втратив чоловічу силу, його жінка Ілона (Оля Полякова) готова на все, аби підняти йому потенцію. Рольові ігри, уроки тантричного сексу, ревність – нічого не дасть потрібного результату. Завести Ігоря зможуть тільки лайки в соцмережах… Як новоспечений відеоблогер знову опиниться в квартирі у «свінгерів» і до чого тут президентські вибори – можна буде побачити у комедії з 7 березня.

Виробництвом комедії займається українська компанія F Films спільно з латвійською Cinevilla. Дистриб’ютором Свінгерів-2 стала компанія Volga Україна.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі відбулася презентація комедії Свінгери-2

Новини по темі