Тімур та Інна Мірошниченки похрестили названого сина (ексклюзив)

Ведучий ЖВЛ Тімур Мірошниченко розповів про хрещення сина Марселя - фото
Фото: Поліна Косацька

Як ведучий ЖВЛ Тімур Мірошниченко похрестив названого сина: ексклюзивні подробиці та фото.

Поділитися:

Нещодавно ведучий ЖВЛ Тімур Мірошниченко став батьком втретє. Разом з дружиною Інною вони всиновили хлопчика Марселя. І вже у неділю, 15 жовтня, подружжя, яке виховує також власних двох дітей, похрестили сина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тімур Мірошниченко разом з дружиною пояснили, чому не приховуватимуть правду від усиновленого сина

Хрещення проходило в Михайлівському Золотоверхому соборі. На заході були присутні найближчі до родини люди. В коментарі сайту “1+1” Тімур розповів, кому випала честь стати хрещеними батьками Марселя, а також поділився ексклюзивними фото з хрещення.

Інна Мірошниченко тримає усиновленого сина на руках

Як ви обрали місце для хрещення? 

Це буде в Михайлівському Золотоверхому соборі. Як обрали? Це ж наша легендарна святиня, тому ми з дружиною тут були одностайні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вона зробила з мене абсолютно нову людину, набагато кращу, ніж була до зустрічі з нею», — ведучий ЖВЛ Тімур Мірошниченко про стосунки з дружиною Інною

Кого обрали хрещеними для Марселя?

Хрещеними будуть Марія, колишня няня Марка. Вона сама запропонувала свою кандидатуру. Написала: "Так, я повертаюсь до Києва, буду хрестити Марселя. Вона після початку повномасштабної війни евакуювалася спочатку з Інною і дітьми до Німеччині. Коли ж Інна поверталася в Україну, Марія залишилася в Європі. Там зараз живе та працює. Але от спеціально їде до України, аби похрестити Марселя. А от хрещеним батьком буде наш вже кум – Євген Пронін, який був хрещеним Мії. 

Тімур та Інна Мірошниченки похрестили усиновленого сина - фото

Чому обрали саме Марію та Євгена хрещеними батьками?

Марія — найкращий кандидат. Вона вірянка. В їхній родині були теж усиновлені брати та сестри, тому вона точно розуміє, як це. Впевнений, вона буде прекрасною хрещеною для Марселя. А Євген Пронін — наш чудовий кум, який довів, що гідний цього звання вже неодноразово. Ба більше, виявилося, що коли він народився, батьки спочатку хотіли назвати його Марселем, але ж в ті часи жити з таким екзотичним ім'ям, та ще й в Черкасах було б складно. Тому батьки подумали і назвали його більш звичним ім'ям Євген.

Тімур та Інна Мірошниченки похрестили названого сина

Фото: Поліна Косацька

Новини по темі