Іван Дорн, який увійшов до платинового четвірки тренерів Голосу країни, на зйомках "сліпих прослуховувань" показав, як пише музику.

 Ексклюзивно для "ТСН" Іван зіграв на міні-синтезаторі, над яким він "чаклував" в перервах між зйомками. Як виявилося, новий портативний музичний інструмент у Дорна з'явився нещодавно. На ньому він експериментує з мелодіями, шукає нові звучання, які, можливо, увійдуть до його нового альбому.

 

Також тренер розповів, якою бачить свою майбутню команду:"Вона буде різноплановою. Я можу зробити різні акценти у різних музичних жанрах", - прокоментував Дорн .

Інші тренери також поділилися своїми враженнями від учасників шостого сезону.

"У цьому сезоні всі учасники на голову сильніші. Це дуже сильний, потужний музичний склад", - розповів Потап.


А Тіна Кароль розповіла, чого очікує від нового сезону:

"Від проекту я чекаю талантів, щоб вони зазвучали на цій сцені як найкраще, і у нас було музичне майбутнє в країні. Тому що проект виховує музикантів "нью-ейдж" майбутнього нової України", - розповіла співачка.

Нагадаємо, вже скоро в ефірі каналу "1+1" розпочнеться Голос країни 6. Як стало відомо раніше, тренерами в ньому стануть Потап, Іван Дорн, Тіна Кароль, і Святослав Вакарчук. А ведучими будуть Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Вперше в історії проекту глядачі стануть ще ближче до улюбленого шоу і побачать залаштунки проекту.