Тяжкохвора дівчинка здійснила мрію «стати русалкою»

Тяжкохвора дівчинка здійснила мрію поплавати в озері

Проект «Здійсни мрію» допоміг родині 7-річної Софійки зі СМА здійснити подорож на озеро.

Поділитися:

7-річну Софійку спіткала важка недуга - спінальна м’язова атрофія 1-го типу (хвороба Вердніге-Гоффмана). Через прогресуючу м’язову слабкість дитина не може ходити, сидіти, тримати голову, ковтати чи просто рухатися. Від народження більшість часу вона проводить у своєму ліжку, харчується через назогастральні зонди, а дихає за допомогою апарата штучної вентиляції легень. Проте вона все розуміє і відчуває. Безжальна хвороба забрала у неї багато можливостей, але не забрала бажання спілкуватися, вчитися і пізнавати світ, бажання радіти і любити. У Софійки та її 6-річного братика Лук’яна, який теж страждає на СМА, є багато інтересів та мрій, як і у здорових ровесників. А їхні батьки, як і більшість звичайних батьків, намагаються зробити життя  своїх дітей якомога комфортнішим, оточити малюків любов’ю та турботою. Мама й тато – медики (батько – хірург), тож вони знають, як важко з підтримкою таких пацієнтів в Україні. Але їхня віра й сили щохвилини боротися за своїх дітей надихають і ще раз засвідчують, що не існує ніяких меж на шляху до здійснення великої мрії. Так мрія маленької Софійки зі Львова з’явилася цієї весни на сайті проекту «Здійсни мрію».

«Якось я розповідала дітям, як 7 років тому, коли Софійка була ще немовлятком, а Лук’яна ще зовсім не було, ми сім’єю були на відпочинку у передмісті Львова, і Софійка плавала в озері. А тепер це неможливо через організаційні труднощі, стан дітей і пов’язані з ним ризики. Але Софія понад усе захотіла повернутися на те озеро й поплавати, відчути воду, пережити ті давні емоції, коли важка хвороба ще не позбавила її рухливості»- розповідає мама Наталія.

Проект «Здійсни мрію» щоразу наголошує, що мрії тяжкохворих дітлахів мають ставати реальністю, аби додавати їм сил для боротьби, а тяжка хвороба – не завада на шляху до їх здійснення. Тож уся команда чарівників вирішила знайти можливість для дівчинки пірнути в озеро та відчути це тепло води, зануритися і плавати разом з усіма. Для здійснення мрії у Польщі було знайдено вакуумну ортопедичну подушку Stabilo та необхідне медичне обладнання, щоб дитина змогла якомога безпечніше здійснити свою мрію.

Дивіться подробиці здійснення мрії у відео мами дівчинки Наталії на її сторінці у Фейсбуку за посиланням.

«Я щаслива, що проект привертає увагу великої кількості людей. З кожною мрією ми впевнюємося, що чарівники – серед нас. Так сталося і цього разу. Паліативні діти – це надзвичайно вразлива група, і це ризик, на який не пішов жодний реабілітолог в Україні, – супроводжувати купання дівчинки. Батьки взяли всю відповідальність на себе. І воно того було варто! Очі Софійки змогли сказати більше за слова», - каже куратор проекту Лідія Таран.

Команда проекту щиро вдячна за організацію комфортного перебування малят відпочинковому комплексу «Бухта Вікінгів».

Серпень – місяць обізнаності про СМА, спінальну м'язову атрофію. Поширте цю інформацію, долучіться до марафону підтримки тих, кого вразила ця генетична недуга, а також їхніх близьких та рідних. Ми в Україні ще так мало знаємо про СМА!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підопічному Лідії Таран, який мріє стати поліцейським, правоохоронці Чернігівщини зібрали кошти на лікування

Саме для тих діток, які щодня борються за свої життя, «1+1 Медіа» і ТСН спільно зі всеукраїнським благодійним фондом «Крона» започаткували проект «Здійсни мрію», кураторами якого є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода. Проект допомагає здійснювати мрії дітей, для яких кожен прожитий день – це чудо. Команда проекту прагне об’єднати чарівників та мрійників з усієї країни, знайти підтримку у відомих людей. За рік існування проекту здійснено вже 45 дитячих мрій. Допомогти у здійсненні мрій та лікуванні маленьких пацієнтів може кожен, зробивши будь-який внесок за реквізитами проекту «Здійсни мрію» або через офіційний сайт - wish.1plus1.ua. Долучайтеся до всеукраїнського руху добра!

Рахунок проекту:

ПАТ ПриватБанк

рахунок в гривні 26007052726802

у доларах США 26004052728870

в Євро 26006052725860

МФО 300711, КОД ЄДРПОУ 34818334 отримувач ВБФ «Крона»

Номер карти ПриватБанку (прив'язаний до рахунку) 5169 3305 0264 2819

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю