Ведучі 1+1 поділилися фото дітлахів зі святкування Дня знань
![Як діти зірок 1+1 відсвяткували 1 вересня Як діти зірок 1+1 відсвяткували 1 вересня](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/377/778/7447138d400293bc5eaa143fd239e9b7.jpg)
Дізнайтесь, як діти зірок відсвяткували 1 вересня.
Настала осінь, і усі дітлахи вже готові починати новий шкільний рік. Ведучі 1+1 підтримали своїх діток у цей важливий для них день і поділилися із шанувальниками святковими світлинами на своїх сторінках у соцмережах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алла Мазур показала ніжні фото з сином
«Коли однокласник приніс квіти саме тобі, але ти про це ще не знаєш... Коли косички у подружки довші за твої... Коли твої два друга обігнали тебе за літо на цілу голову. Це коли в класі є мама-фотограф, яка за одну лінійку примудряються розповісти на світлинах маленькі історії про всіх однокласників і сина, і доньки в двох різних класах!» - прокоментувала світлину Марічка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лавандове поле і старовинна архітектура: Лідія Таран відпочиває у Франції