Введення в храм Пресвятої Богородиці 2023: що не можна робити

Що не можна робити на Введення в храм Пресвятої Богородиці 2023
Unsplash

Які заборони існують в день Введення в храм Пресвятої Богородиці?

Поділитися:

Введення в храм Пресвятої Богородиці, або Третя Пречиста — велике церковне свято, встановлене на згадку про важливу подію з дитинства Діви Марії: введення до Єрусалимського храму для посвячення Богу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зимовий цикл українських свят: нові дати зимових свят

Введення в Храм Пресвятої Діви Марії: історія та традиції Третьої Пречистої

З 2023 року віряни відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці, або Третю Пречисту 21 листопада. Раніше Введення відзначали 4 грудня. У день Введення в Храм Пресвятої Діви Марії заведено молитися за Боже благословення для дітей. Бездітні пари просять про дарування потомства. Вагітні моляться Богородиці про вдалі пологи. Це пов'язано з християнською історією цього свята. Батьки Марії, Іоаким та Анна довго не могли мати дітей і благали у Бога послати їм такий подарунок з небес. Натомість вони обіцяли віддати немовля в Єрусалимський храм. І коли це сталося і у них народилася донька Марія, то як і обіцяли, її відвели в Єрусалимський храм, де дівчина вчилася і жила, аж поки не заручилася з Йосипом. День, коли батьки Діви Марії відвели дівчину в храм і святкується як Третя Пречиста.

Що не можна робити на Введення в храм Пресвятої Богородиці

►укладати церковний шлюб

►шити

►прибирати

►прати

►ображатися, злитися, засуджувати когось

►давати в борг.

Трендові шапки та рукавиці на сезон Зима-2024 – уроки стилю в "Сніданку з 1+1", що виходить з 6:30 по 9:30 у будні на "1+1 Україна":

"Сніданок" в соцмережах:

Instagram
Facebook

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю