Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

1+1 розпочав кастинг на новий сезон Одруження наосліп

Популярний проект шукає нових героїв.

Проект Одруження наосліп на 1+1, в кожному випуску якого телеглядачі отримують «рецепт» щасливих стосунків від психологів і ведучих Олени Любченко і Єгора Тополова, а герої - пару, про яку давно мріяли, відкриває кастинг на п'ятий сезон.

Щоб взяти участь у кастингу, необхідно заповнити анкету.

Героями реаліті Одруження наосліп можуть стати чоловіки і жінки старші 18 років з невдалим досвідом стосунків, які мріють зустріти свою «другу половинку». Учасники повинні бути готовими до сміливих експериментів заради того, щоб побудувати щасливу родину.

За умовами програми, вони одружаться наосліп з незнайомою людиною, яку їм підберуть експерти за критеріями психологічної та емоційно-сексуальної сумісності. Пара, яка отримає шанс на кохання, повинна прожити 7 днів під одним дахом і на спільний бюджет, а потім прийняти рішення - повернути обручки або залишити їх і продовжити стосунки поза проектом.

Психологи Одруження наосліп спрямують героїв в складних ситуаціях і дадуть цінні поради, які допоможуть їм зрозуміти свої помилки і змінитися.

Цікаво, що учасники минулих сезонів не раз зізнавалися, що ця програма стала платформою, де вони змогли розлучитися зі своїми образами, комплексами, ревнощами і страхами минулого.

 

Одруження наосліп
Повні епізоди
2018-06-08
Більше новин