Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Як не стати заручниками батьківських мрій і побудувати власне щастя

Сьогодні відбудеться прем’єра нового сезону Одруження наосліп.

Четвертий сезон Одруження наосліп стане рекордним за кількістю іноземних учасників. Так, героями першого випуску стануть темпераментна Каріна, в жилах якої тече східна кров, та мудрий Андрій, який вже має досвід сімейного життя.

Ведучі та психологи проекту Єгор Тополов і Олена Любченко допоможуть героям програми, які візьмуть шлюб всліпу і проживуть тиждень як чоловік і дружина, зрозуміти причину своїх невдач у стосунках та знайти шлях до щасливого сімейного життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому я досі незаміжня?

Героїня першого епізоду, 28-річна Каріна з Харкова побудувала успішну кар’єру юриста. Проте її безкомпромісний характер та настанови матері, яка теж мала невдалий досвід стосунків, завадили знайти щастя в обіймах коханої людини. Неприступна та категорична перфекціоністка Каріна мріє про сильного чоловіка, який зможе завоювати її серце.

Як зізнаються психологи проекту, вплив батьків грає чи не найважливіше значення у характері дорослої людини.

«Дуже часто людині заважають нормально жити певні ментальні рамки, обмеження. Ці рамки необхідно розширювати. Інколи, роблячи вибір, ми вважаємо, що він наш. Проте, це може бути вибір наших батьків, якому ми намагаємось відповідати», - зазначає Єгор Тополов, наголошуючи, що необхідно шукати свій власний шлях до щастя.

Чоловіком Каріни на тиждень стане веселий, енергійний і турботливий 40-річний IT-спеціаліст Андрій, який вже був одружений та має трьох дітей. Він мріє про жінку, яка стане його партнером у житті та розділить з ним найяскравіші моменти.  

«Він старший за неї, мудріший. Андрій зможе знівелювати певні кутки у стосунках з Каріною. Ця пара має шанс на щастя, але чи зможе Каріна налаштуватися на компроміс з чоловіком та відкрити йому своє серце?», - говорить Олена Любченко.

Щоб розтопити серце «сніжної красуні» Каріни, Андрій під час зйомок вдався до хитрощів – запросив дівчину на романтичну гру, оточив увагою і турботливістю, але чи зможе його наречена відмовитись від своїх підсвідомих принципів заради  щасливого кохання, глядачі дізнаються сьогодні о 22.00 на 1+1.

Героями проекту «Одруження наосліп» стають чоловіки та жінки, які, незважаючи на вдалу кар’єру та інші досягнення, не можуть побудувати міцні стосунки. На їхньому прикладі телеглядачі можуть зрозуміти, як покращити власні стосунки  і отримати «рецепт» щасливого сімейного життя від психологів і ведучих проекту Олени Любченко і Єгора Тополова.

 

Одруження наосліп
Повні епізоди
2018-01-24
Новини
Новини