Як «стерти» колишні стосунки та знову покохати

Одруження наосліп

Психологи Одруження наосліп порадили, як загоїти рани від невдалого кохання.

Поділитися:

У новому випуску Одруження наосліп глядачі спостерігали за стосунками Таші та Олега. Цікаво, що герої мали багато спільного – і схожі життєві ситуації, і вподобання, однак їм із легкістю зробити крок у нове життя заважало минуле.

Так, під вінець наосліп пішла сильна та енергійна тренер із фітнесу Таша. Жінка мала два невдалі шлюби та виховує доньку. Однак стосунки з чоловіками залишили по собі глибокі душевні рани, які не дозволяли їй знайти нове щастя. Героїня стала жорсткою та прямолінійною. Тож шукала чоловіка, який розкрив би її жіночність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно обговорювати проблеми у стосунках

«Він говорив, що любить мене і мою дитину, що бачить мене мамою своїх майбутніх дітей. І не зробив нічого», – розповіла Таша.

Чоловіком, за якого вона вийшла заміж на проекті, став також тренер – Олег. Як і Таша, він був двічі одруженим, проте не зміг втримати сімейне щастя. Чоловік шукав «темпераментну інтелектуалку». І знайшов! Олег не приховував, що йому сподобалася нова дружина, тож всіляко намагався полонити її серце – навіть зважився змінити улюблену зачіску. Натомість Таша боялася відкритися чоловіку.

Подолати страждання та «видалити папку зі старими, хворими стосунками» їй допомогла психолог Олена Любченко.

Якщо тягнути нові стосунки в старе життя, нічого не вийде, – стверджує психолог.

Передусім Олена Любченко порадила Таші позбавитися речей, що лишилися від колишнього кохання. Як виявилося, героїня зберігала фото та подарунки колишнього, а також упродовж року спала в його футболці. Зрештою, Таша переборола себе та кинула минуле у вогонь.

Це допомогло Таші відчинити двері у нові стосунки та залишитися з Олегом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи варто одружуватися в юному віці

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю