Отримувати чи віддавати: Що потрібно для щастя?

Одруження наосліп

Психологи Одруження наосліп розповіли, як бути щасливими у стосунках.

Поділитися:

Сьогодні глядачі 1+1 побачили новий випуск реаліті Одруження наосліп. Героями програми стали грузинський музикант Георгій та запальна українка Світлана. Георгій мріяв зустріти жінку, яка надихатиме його. Світлана хотіла бачити біля себе сильного чоловіка, який турбуватиметься про неї усе життя. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Позиція споживача недопустима в повноцінних стосунках», — психолог Єгор Тополов

Вперше під час зйомок четвертого сезону проекту наречена розплакалася, побачивши свого чоловіка на весіллі. Проте веселий характер ловеласа Георгія та його увага швидко підкорили серце молодої дівчини. 

У день, коли молодята обмінювалися завданнями, Георгій різко відреагував на пропозиції дружини і сказав, що він не повинен нічого робити. 

Такі слова означають страх перед обов’язками. Коли починаєш стосунки, то потрібно щось віддавати, а не тільки брати, - коментує ситуацію Єгор Тополов. 

В гості до Георгія та Світлани завітали їх друзі. Молоді люди вирішили приготувати шашлик. Світлані не сподобалась поведінка чоловіка, коли він почав фліртувати з її подругою. Після того як друзі пішли, Світлана виставила свої претензії Георгію. Чоловік заперечував ситуацію із фліртом, а також зазначив, що не має стабільного доходу, мав досвід життя за рахунок жінок та ніколи не намагався завоювати увагу дівчини. 

Насправді вони схожі, адже обидва готові використовувати свого партнера і абсолютно не готові щось давати навзаєм. Однак Світлана намагається робити кроки назустріч Георгію. 

Психологи вирішили допомогти подружжю помиритися і виправити ситуацію і поговорили з ними. 

«Між вами є дещо спільне - ви дві дитини. Але Світлана хоче подорослішати і розвиватись, а Георгій поводить себе як споживач. Щоб співати про кохання, треба знати що це таке. А ви цього не знаєте. Кохання - це відкриття, віддача. Світу потрібно щось давати, аби він віддав навзаєм», - коментує ситуацію Георгій. 

Психолог Олена Любченко порадила Світлані навчитися правильно розмовляти із чоловіком і віддавати свою любов:

«Ти розмовляєш з ним так, наче він постійно тобі щось винен. Для тебе важливо бути «гнучкою» у стосунках. Якщо ти хочеш серйозних стосунків, то почни з себе. Проявляй своє кохання у дрібницях і стань жінкою-другом». 

Після розмови з психологами молоді люди вирішили помиритися. Світлана приготувала для чоловіка грузинську вечерю. 

Я дуже рада, що вони настільки зблизились, що вони розуміють один одного. 

Психологи Олена та Єгор приготували для подружжя завдання, аби перевірити, наскільки міцними стали їх стосунки. Світла та Георгій повинні були вилізти на скелю. Під час виконання завдання Георгій показав свої найкращі якості, постійно підтримував дружину і допомагав їй. В кінці програми молодята вирішили зняти обручки, але захотіли продовжити спілкування і залишитись друзями. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можливо побудувати родину лише на пристрасті

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю