"1+1 Україна" та MEGOGO представляють інтерактивну версію проєкту "Пісня мого життя"

Пісня мого життя
21:00
Щонеділі

Дивіться щонеділі унікальний проєкт “Пісня мого життя” на 1+1 Україна на MEGOGO, відгадуйте пісні одночасно з гостями в студії та отримуйте подарунки.

Поділитися:

Щонеділі о 21:00 на телеканалі “1+1 Україна” відбувається показ проєкту “Пісня мого життя”, ведучою якого стала Катерина Осадча. За правилами проєкту, зіркові учасники та лідери думок загадують пісні, що асоціюються у них із важливим періодом життя, а інші гості відгадують, чия історія захована під загаданою піснею.

"1+1 Україна" та MEGOGO надають телеглядачам можливість долучитися до відгадок. Дивіться прем’єру “Пісні мого життя” на 1+1 Україна на MEGOGO, відгадуйте пісні одночасно з гостями та отримуйте подарунки.

Умови прості - необхідно відгадати всі 4 пісні, які загадали учасники проєкту, і потім за допомогою Random.org ми оберемо 1 переможця, який отримає подарунки від MEGOGO і учасників проєкту.

Не пропустіть неймовірну можливість виграти подарунок від Олі Полякової, яка стала учасником нового епізоду проєкту «Пісня мого життя», та приз від MEGOGO — передплату «Максимальна» на 3 місяці. Вмикайте "1+1 Україна" о 21:00 щонеділі на MEGOGO і вгадуйте пісні, які загадали наші герої. 

Немає передплати? Скористайтеся пробним періодом MEGOGO для нових користувачів від 1 грн. Вибирай «Легку», «Оптимальну» або «Максимальну» на два тижні —
дивись та грай онлайн.

А у третьому ефірі проєкту на вас чекає сюрприз від Артемія Єгорова.

З офіційними правилами можна ознайомитися тут.

Новини по темі