Ведучі “1+1 Україна” Юрій Горбунов та Катерина Осадча поділилися улюбленими моментами 2023 року за лаштунками проєкту “Різдво. Ти не один” (ексклюзив)
![Юрій Горбунов та Катерина Осадча назвали найкращі моменти 2023 Юрій Горбунов та Катерина Осадча назвали найкращі моменти 2023](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/001/410/181/02266f28817252af91b76bc5f804ae51_665x442.jpg)
За лаштунками “Різдво. Ти не один” ведучі Юрій Горбунов та Катерина Осадча назвали улюблений спогад 2023 року.
Щороку найважливіші свята українці завжди зустрічають у компанії “1+1 Україна”. Цьогорічний Святвечір не стане виключенням, і 24 грудня о 21:00 на телеканалах “1+1 Україна”, ТЕТ та Київстар ТБ на глядачів чекає особлива прем’єра проєкту "Різдво. Ти не один”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дідух заввишки 6 метрів, вертеп від ведучих “Сніданку з 1+1” та сучасна коляда: чим дивуватиме святковий проєкт “Різдво. Ти не один”
Цього року непереможне світло Різдва засяє у Софії Київській, а першу різдвяну зірку запалять найвідоміші українські артисти, ведучі та герої нового часу. Серед них — телеведучі “1+1 Україна” Юрій Горбунов та Катерина Осадча. За лаштунками зйомок проєкту зіркове подружжя поділилося найяскравішими моментами 2023 року ексклюзивно для сайту 1+1.
Що у 2023-му найбільше запам’яталося?
Катерина: Найяскравішою була цьогорічна весна. Вона видалася такою квітучою та гарною всупереч усьому мороку зими. Ніби природа сама боролася із зовнішніми факторами, і попри всі негаразди було казково. Щодо мого професійного життя, чудовим моментом став запуск власного благодійного фонду “Фундація Катерини Осадчої“. Ми розширили наші можливості та напрямки — тепер більше допомагаємо родинам та дітям, які залишилися без батьків.
“Теплі спогади пов’язані з нашими сімейними вилазками”.
Юрій: Для мене таким став увесь період літа. І на фронті було оптимістично, і діти поруч — так тепло і затишно.
“Мав відчуття, що вже більша частина шляху війни вже позаду”.
Зазначимо, “Різдво. Ти не один” має благодійну місію. У межах проєкту збиратимуть кошти на допомогу діткам-вихованцям «Школи супергероїв», які потребують належного обладнання та умов для навчання.
Не пропустіть святковий проєкт “Різдво. Ти не один” 24 грудня о 21:00 на телеканалі “1+1 Україна”, ТЕТ та Київстар ТБ.