“Цей фільм врятував мені життя”: Алан Бадоєв дав велике інтервʼю Олексію Суханову

Довга доба
Алан Бадоев дал большое интервью Алексею Суханову

Алан Бадоєв розповів, як довго він працював над проєктом “Довга Доба”.

Поделиться:

Цієї п’ятниці, 27 жовтня, о 16:00 на YouTube-каналі «Говорить Суханов» вийде 1 частина великого ексклюзивного інтерв’ю українського режисера та продюсера Алана Бадоєва. Нещодавно режисер закінчив найскладнішу роботу свого життя - спільний з телеканалом “1+1 Україна” документальний проєкт “Довга Доба”. Ця стрічка зібрана з 200 годин відео, знятого українцями на свої гаджети. У сюжет фільму увійшли як історії людей, яким вдалося вижити під час військових дій, так і українці, які загинули під час повномасштабного вторгнення. Олексій Суханов, ведучий ток-шоу “Говорить вся країна” на телеканалі “1+1 Україна”, одним з перших подивився цю документальну стрічку. У відвертій розмові Алан Бадоєв розповів, як довго він працював над проєктом “Довга Доба”, як проживав з командою кожну хвилину надісланої хроніки та чи не буде цей фільм спонукати українців ще більше ненавидіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алан Бадоєв та “1+1 Україна” оголосили кінотеатральну прем’єру проєкту “Довга Доба”

“Я б дуже не хотів, щоб лють українців змінилась на ненависть. Тому що я дуже не люблю відчуття ненависті. Це ж як хвороба. Вона руйнує тебе зсередини, а я не хочу, щоб люди були ще більше зруйновані. Я хотів би, щоб ця стрічка надихала, говорила людям “дивіться, які ми”. Нам дуже боляче, нам дуже страшно, іноді ми просто не знаємо, що робити, як в той перший ранок. Багато що йде не за планом і ми не знаємо чи доживемо до вечора. Але люди, при тому всьому, знаходять такі слова… Я коли чую, що кажуть наші герої, я думаю, чому ми раніше не знали, що ми такі великі. Є віра, є прагнення до свободи, прагнення допомагати і бути собою на своїй землі. Мене це врятувало. Ця робота, цей фільм врятував мені життя”, - відверто поділився режисер.

Алан Бадоєв та Олексій Суханов

Також Бадоєв розказав, чи є в нього зараз свій особистий перелік брехливих та справжніх людей у шоубізі та скільки рядків в тому списку.

“В мене є список хороших людей. Брехливих я не пам’ятаю. А нащо? Вони не в моєму колі. Класних людей багато. У мене в житті дуже багато класних людей. Тому мені трошки легше живеться. А з повномасштабною війною їх стало ще більше, бо додались ще люди, з якими я б ніколи не зміг поспілкуватися. Я багато ходив, знайомився з волонтерами, просто знайомився зі звичайними людьми. Це мене лікувало та це мене надихало. Ось скарб. Всього може бути в тебе вдосталь, але якщо немає твоїх людей - це дуже тяжко”- підкреслив режисер.

Алан Бадоєв та Олексій Суханов - інтерв'ю

Про особисті зміни Алана Бадоєва після початку повномасштабної війни, про найближче оточення з Москви, про смерть мами та про емоційні зриви дивіться цієї п’ятниці, 27 жовтня, о 16:00 на YouTube-каналі «Говорить Суханов».

Новости по теме