Чому більшість учасників вибирає команду MONATIKа?
![Монатік зібрав більшу частину своєї команди Монатік зібрав більшу частину своєї команди](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/441/210/e0dbd19d34b0d96084cef0ee6ee95fb4.jpg)
Мультиартист вже зібрав більшу частину своєї команди.
articleContentВчора глядачі каналу 1+1 насолоджувалися другим ефіром проекту Голос країни-9. Справжнім тріумфатором недільної програми став відомий український артист MONATIK. Всього за 2 ефіри Дмитру вдалося зібрати більшу частину своєї команди.
Учасники з різних куточків світу, що відчувають любов до творчості MONATIKа, приїжджають на телепроект, щоб розвернути крісло свого улюбленого тренера. Це зовсім не дивно, адже у двох попередніх сезонах проекту Голос. Діти MONATIK проявив себе, як тренер з нестандартним підходом до прочитання легендарних хітів.
«Мало мати талант. Важливо цей талант розвивати і вміти піднести слухачеві.
Розвернувшись до учасника на етапі сліпих прослуховувань, я чітко усвідомлюю відповідальність за те, що нас чекає велика робота не тільки у виборі репертуару, а ще й в особливості подачі», - зізнається MONATIK.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голос країни-9 – 2 випуск онлайн – сліпі прослуховування 27.01.2019
Зазначимо, що артист вперше став тренером дорослого сезону Голос країни. Раніше співак здобув перемогу в проекті Голос. Діти