Історія 11-річного мільйонера: у токшоу “Говорить вся країна” на “1+1 Україна” з'ясували, хто та чому запроторив дитину до психіатричної лікарні

Говорить вся країна
19:30
Пн-Пт
Справа 11-річного мільйонера у Говорить вся країна

У "Говорить вся країна" розкрили нові деталі історії 11-річного мільйонера.

Поделиться:

З понеділка по четвер о 19:30 на телеканалі “1+1 Україна” глядачі мають змогу побачити нові серії суспільно-важливого токшоуГоворить вся країна, яке має на меті розібратися в резонансних справах та перетворити проблеми на план дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розпізнати, що дитина на межі самогубства: відповідь психологині токшоу "Говорить вся країна"

Вчора глядачі переглянули історію про 11-річного мільйонера. Назар після смерті своєї мами став спадкоємцем багатомільйонних статків. Після цього довкола хлопця почали відбуватися жахливі речі: спочатку абсолютно здорову дитину запроторили до психіатричної лікарні, де лікували від неіснуючої епілепсії, а згодом Назар опинився у центрі для алко- та наркозалежних. У студії проєкту експерти розбиралися, хто та для чого насправді хоче позбутися хлопчика.

говорить вся країна

До студії завітала пані Віра, тітка 11-річного хлопчика, яка прагне захистити та відновити права дитини. За її словами, тато дитини помістив його у психіатрію на примусове лікування, хоча причин для такого рішення не було. Пані Віра розповіла, що після психіатричної лікарні знущання над дитиною не завершилися. Пізніше хлопчика знайшли у центрі для лікування алко- та наркозалежних. За словами дитини, в одній лікарській палаті разом з ним проживали люди старшого віку, які постійного його ображали. З часом жінці все ж вдалось забрати Назара додому, і зараз вона тимчасово представляє інтереси дитини. Пані Віра прагне позбавити біологічного батька Назара прав та стати офіційним опікуном. 

До студії запросили представницю служби у справах дітей Ірину Лєтнікову. Жінка також зазначає, що батька варто позбавити прав на дитину. Пані Ірина розповіла, що їй уже доводилося спілкуватися з батьком Назара. Тоді чоловік розповідав, що дитина має серйозні захворювання та проходить лікування у психіатрії. 

«Батько порушував права дитини на життя та здоров'я, здійснював фізичне та психологічне насилля», - зазначає Ірина Лєтнікова. 

говорить вся країна

До розмови долучилася пані Олена, бабуся Назара. На погляд жінки, знущання над дитиною відбувалися через гроші. Як виявилось, після смерті матері, до дитини перейшла чимала сума грошей, а також декілька квартир у Києві. Олександр, брат хлопця розповів, що Назар неодноразово ставав свідком сварок батьків, які з'ясовували свої стосунки напідпитку. 

Психіатр Роман Крикун поспілкувався з хлопцем до запису програми. Він переконує – психічних порушень у Назара не виявлено. Роман розповідає, що на дитину постійно тиснули та здійснювали психологічне та фізичне насилля. На сьогодні стан Назара стабільний, але в подальшому, якщо насилля з боку батька продовжиться, стан може погіршитися.

Аналізуючи все почуте у студії, психіатр зазначає, що вигода у примусовому лікуванні для батька дійсно була. 

«Якщо батько віддавав би дитину до психіатричної лікарні, він все таки написав би заяву на анонімне лікування до нього, щоб для дитини в подальшому це не було проблемою. У цьому ж випадку лікування не було анонімним», - каже Роман.

До розмови долучився пан Сергій, що веде цю справу з боку ювенальної превенції. Начальник сектору ювенальної превенції Шевченківського управління поліції Києва каже, що законних підстав перебування дитини у центрі для лікування алко- та наркозалежних не було. Зараз відкрито провадження за статтею 166 Кримінального кодексу України. Пан Сергій каже: оскільки батько хлопця – юрист, він може вплинути на стан справи і в прокуратурі, і в суді.

«Велика проблема, що може відбуватися прямий тиск на слідство. Батько не просто юрист, батько є адвокатом», –каже адвокатка Катерина Маліченко про можливий вплив батька хлопця на розгляд справи. 

говорить вся країна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підпал “котохати” в Києві: в студії “Говорить вся країна” на телеканалі “1+1 Україна” Олексій Суровцев заявив, що зможе відновити притулок на зібрані 350 тисяч гривень

Враховуючи всю надану та зібрану інформації під час розслідування, команда токшоу “Говорить вся країна” надасть офіційний запит Шевченківському суду міста Києва та переконує - за потреби повернеться до цієї історії знову, якщо хтось вирішить гальмувати справу. 

Нагадаємо, в кожному епізоді історії коментують експерти - психологи, лікарі, криміналісти, адвокати та спеціалісти інших сфер, які спільно з ведучим проєкту Олексієм Сухановим будуть крок за кроком встановлювати правду та піднімати соціальні проблеми. Головна місія проєкту - розібратися в резонансних справах та перетворити проблеми на план дій.

Дивіться токшоу “Говорить вся країна” на “1+1 Україна” з понеділка по четвер о 19:30.

Кожен телеглядач може поділитися власною історією і стати частиною нового сезону ток-шоу на “1+1 Україна”. Для того, щоб ваш життєвий досвід був почутим, потрібно заповнити анкету, або зателефонувати на гарячу лінію +38 (044) 490 70 38 детально описати події, які сталися з вами і вашою родиною, поділитися фотографіями або відеоматеріалами. Жодна історія не повинна бути забутою у такий складний час, адже місія токшоу “Говорить вся країна” - віднайти правду та встановити справедливість в найскладніших життєвих ситуаціях, навіть в умовах воєнного часу.

 

Новости по теме