ТОП-8 фізичних вправ для ідеальної форми та здоров’я

Люди задля життя
Фізичні вправи для ідеальної форми та здоров’я

Найкращі фізичні вправи для здоров’я та ідеальної форми.

Поделиться:

Спільний проєкт каналу "1+1 Україна" і Schonen розповідає інформацію від професіоналів і про професіоналів, адже українська нація має бути здоровою, особливо у такі важкі часи. Читайте історії про те, як у сучасному світі використовують інноваційні методи, та як українські герої нашого часу рятують життя у складні часи. Schonen Ukraine — це інновації для здоров‘я нації. Компанія пропонує фармацевтичні товари зі швейцарським стандартом якості. Schonen Ukraine робить інноваційні медичні рішення доступними для всіх.

Тим часом розповідаємо вам про корисні фізичні вправи, які допоможуть підтримувати ідеальну форму. Фізичні вправи корисні для фізичного та психічного здоров'я людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно робити самомасаж: прості техніки та рекомендації

Як фізична активність впливає на здоров'я

►Регулярна фізична активність покращує функціонування серця, легень та інших органів, сприяє підтримці нормальної ваги тіла та зменшує ризик розвитку хвороб, таких як серцево-судинні захворювання, діабет типу 2 та деякі види раку.

►Фізичні вправи сприяють підтримці м'язової маси, зміцненню м'язів та збільшенню м'язової сили. Вони також покращують витривалість, допомагаючи тривало виконувати фізичну активність без втоми.

►Деякі вправи допомагають підтримувати їхню здоровість та міцність, запобігаючи втраті кісткової щільності (остеопорозу) та зменшуючи ризик травм.

►Фізичні вправи сприяють розтягуванню м'язів, покращенню гнучкості та рухливості суглобів. Це може допомогти запобігти травмам і покращити загальну координацію тіла.

►Фізична активність відома своєю здатністю зменшувати стрес, покращувати настрій та зменшувати ризик розвитку депресії та тривожних розладів. Вона сприяє виділенню ендорфінів — гормонів щастя.

►Фізична активність може сприяти поліпшенню пам'яті, уваги, концентрації та інших когнітивних функцій.

►Деякі дослідження свідчать про зв'язок між регулярною фізичною активністю і зниженням ризику розвитку хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних захворювань. 

►Регулярна фізична активність може допомогти покращити якість сну та зменшити ризик безсоння.

►Загальною тенденцією є те, що активні люди, які підтримують фізичну форму, мають більше шансів на довголіття.

Профлекс

Які фізичні вправи варто робити для підтримання ідеальної форми

 1. Кардіотренування. Включайте в програму біг, плавання, велосипед або інші види аеробних вправ, що сприяють зростанню витривалості та зниженню ваги.

 2. Силові вправи. Виконуйте присідання, віджимання, підтягування, планку, жим лежачи та інші вправи, які розвивають м’язову силу і формують тіло.

 3. Вправи на гнучкість. Розтяжка і йога допомагають підтримувати гнучкість м’язів і суглобів.

 4. Силові тренування з вагою. Робіть вправи з гантелями, штангами або власною вагою тіла, щоб збільшити м’язову масу та загартувати тіло.

 5. Функціональні тренування. Включайте вправи, які покращують координацію, рівновагу та руховий контроль.

 6. Вправи для спини. Вправи для корекції постави можуть допомогти запобігти болю в спині та інших проблемах.

 7. Аеробні вправи. Заняття танцями, аеробікою або іншими рухливими видами спорту підвищують загальний рівень фітнесу та допомагають зберігати енергію.

 8. Розтяжка. Розтяжка після тренування покращує гнучкість та сприяє відновленню м’язів.

Комбінування різних типів вправ допоможе покращити різні аспекти фізичної форми, включаючи силу, витривалість та гнучкість. Важливо розробити програму, яка враховує ваші особисті цілі, рівень фізичної підготовки та можливості. Краще починати з помірних навантажень та поступово збільшувати їх інтенсивність. Перед початком будь-якої програми тренувань рекомендується проконсультуватися з професійним тренером або медичним фахівцем.

Новости по теме