Позбутися до Нового року: 7 справ, після яких життя стане кращим

Позбутися до Нового року: 7 справ, після яких життя стане кращим
freepik.com

Що якнайшвидше варто здійснити, щоб життя стало яскравішим.

Поделиться:

Уявіть, що стоїте перед дверима, за якими ховається більш цікавий, більш позитивний світ. Чому б не відчити ці двері до початку Нового року? Насправді змінити своє життя на краще простіше, ніж здається. Достатньо позбавитися деяких речей.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не треба бути ідеальною: Як полюбити себе вже сьогодні

Не зосереджуватися на негативі

Ми часто акцентуємо свою увагу на труднощах, проблемах. Та, можливо, в житті все ж таки превалюють позитивні миті? Щоб отримати повноцінну картину своїх здобутків та програшів, достатньо їх виписати: для зручності розділіть перелік на два стовпчики з позначками «+» та «-».

«Можна написати список успіхів за рік. Що вийшло, що планували і зробили, в чому несподівано досягли успіху? Це дуже надихає, змушує замислитися над планами та перспективами, додає сил і вселяє впевненість у собі», – вважає психолог, ведуча шоу Одруження наосліп Олена Любченко.

Також психолог пропонує більш креативний варіант підбиття підсумків року:

«Запитайте себе: якби рік, що минає, був кінострічкою, а ви – її головним героєм, про що була би ця стрічка? Який головний висновок цього фільму-року?».

Не відмовляти собі

«Чого ви дуже хочете для себе, але не зробили? Щось важливе, приємне, якісь пустощі тільки для себе – не для близьких, коханих, родичів, колег. Згадайте про це і зробіть цього року», – пропонує Олена Любченко.

Позбавитися зайвих речей

Знайдіть час для того, щоб по-новому подивитися на речі у своєму домі. Швидше за все знайдете серед них чимало непотрібного: старий одяг і взуття, пошкоджений посуд, папери, косметичні засоби, термін придатності яких давно збіг... Зважтеся та нарешті позбудьтеся цього, просто викинувши. Або ж віддайте хороші речі тим, кому вони більш потрібні. Ви відчуєте, як вам стане легше. Так ви покажете самі собі, що не тримаєтеся за минуле й готові до змін. Натомість думки на кшталт «нехай цей одяг ще полежить, адже не знаю, чи куплю новий» лише програмують вас на скрутне матеріальне становище. 

Відпустити образи

Увійдіть у новий рік, загоївши давні рани. Спробуйте пробачити тих, хто свого часу зробив вам боляче. Тим паче викресліть зі свого життя людей, які ображають вас навмисно. Своєю чергою попросіть пробачення у тих, кому неприємно зробили ви.  

Позбавитися поганих звичок

Проаналізуйте, до яких шкідливих звичок ви часто вдаєтеся. Мова йде не лише про куріння, нездорове харчування тощо. Опісля подумайте, які позитивні зміни хочете бачити в собі. До прикладу, почніть регулярно доглядати за собою, планувати свій день, не прокидатися та засинати з телефоном у руках, не давати пустих обіцянок... Помітите, як життя набуватиме яскравіших барв.

Не говорити усім «так»

Навчіться відмовлятися від непотрібних вам справ. Часто ми приймаємо якісь пропозиції, а потім страждаємо від браку часу на виконання завдань / прохань чи усвідомлюймо, що робимо щось нестерпне для себе. А це лише пригнічує.

Відкинути думку, що мрії – це безглуздя

Мрійте сміливо! І працюйте над тим, щоб ваші мрії мали хоч якесь підґрунтя для втілення в життя. До того ж можете регулярно практикувати візуалізацію бажань – є безліч технік, які допоможуть вам у цьому. Наприклад, придуймате свою мантру, яку повторюватимете щодня в теперішньому часі. Не в майбутньому! При цьому варто бути максимально зосередженими та уявляти те, що закладено в мантру.

Можете навіть промовляти подумки, які ви успішні, як купаєтеся в коханні, маєте улюблену роботу, подорожуєте... Повторювати свою мантру-мрію можна будь-де і будь-коли: зранку, перед сном, їдучи у транспорті. Знайти хвилину на мрію можна завжди.

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю