Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Канал "1+1" відкрив інтернет-пральню новин

1+1
Новий інтернет-проект миттєво перетворює новини на найсмішніше чтиво

Канал "1+1" презентує інтернет-проект, що миттєво перетворює новини на найсмішніше чтиво. В рамках боротьби з наслідками негативної інформації, а також на підтримку щоденного випуску новин від "Кварталу 95" під назвою "Чистоnews" був розроблений сайт  chystonews.1plus1.ua.

Цей сайт – справжня пральня новин, де будь-яке повідомлення стає іншим, смішнішим. Користувач вводить url (адресу) сторінки новини – і сайт автоматично "відпирає" її. Він заміняє ключові слова на дотепні відповідники:

агресія – братська любов,

грошова застава – гроші на вітер,

деескалація конфлікту – роздача цукерок,

зловмисники – редиски,

виборча кампанія – обіцянки-цацянки і т. д.

"Останні 4 місяці вся країна вдень і вночі спостерігала за новинами. Вони були в основному не дуже хорошими, і люди перебували у постійній напрузі. При цьому українці не тільки дивилися телевізор – ще активніше вони читали новини в Інтернеті, де коментували, перепощували і самі створювали новини, – говорить  Назар Панчишин, директор з маркетингу каналу "1+1". – За допомогою репостів, коментів, шерів і лайків новини обсмоктувалися і "затиралися до дірок". Ми вирішили дати можливість інтернет-користувачам зробити з новинами те саме, що "Чистоnews" робить в ефірі – "відіпрати" їх".

Нагадаємо, "Чистоnews" – це програма виключно добрих та смішних новин від "Кварталу 95". Тільки тут можна почути хороші звістки про політику, економіку та винятково веселі повідомлення про спорт і шоу-бізнес. У "Чистоnews" – найсвіжіші новини, тому що більшість із них "Квартал" вигадує сам.

Ведучі "Чистоnews" – "генії чистопрання" Володимир Зеленський та Валерій Жидков.

"Чистоnews" на каналі "1+1" - щодня по буднях о 20:55.

 

2014-04-14
Загружается
Топ новости
Новости
Новости