Наталія Мосейчук навідалася до Школи Супергероїв при обласній лікарні Миколаєва
![У Миколаєві з'явилася "Школа Супергероїв": фото У Миколаєві з'явилася "Школа Супергероїв": фото](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/001/377/619/5b2841f105d1ababfb65e4f4dacf8b36_665x442.jpg)
Школа Супергероїв у Миколаєві: при обласній дитячій лікарні відкриється державний навчальний заклад для дітей.
У Миколаєві стартувала ініціатива, яка змінює підхід до освіти та реабілітації дітей. При обласній дитячій лікарні з'явився державний навчальний заклад "Школа Супергероїв". Про це в своїх соцмережах повідомила кураторка та голова піклувальної ради проєкту, ведуча 1+1 Україна Наталія Мосейчук.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталія Мосейчук показала, як пройшло відкриття "Школи Супергероїв" у Боярці
"Офіційного відкриття ще не було, але вона працює на усіх парах. Нещодавно я побувала там, пораділа за класне облаштування приміщення, за дитячу зону, за вуличний майданчик. А надто - за педагогів. Пані Надія - мотор школи - Вам вдалося згуртувати класних фахівців в команді, а що більш важливо в контексті Школи Супергероїв - неймовірних людей. І так, ви всі там - герої. Працювати в атмосфері сирен і дарувати впевненість малечі - це щоденний подвиг. Дякую, друзі, вам! Наснаги це робити і здоровʼя! Спасибі головлікарю - пану Олександру - за кооперацію медиків та освітніх терапевтів", — написала Наталія.
Вона також наголосила, що заняття в "Школі Супергероїв" безкоштовні! До кожної дитини шукають індивідуальний підхід. Малеча не запустить навчання і не боятиметься повертатися в навчальний процес.