​ Ольга Фреймут постраждала від некомпетентної роботи відомого архітектора

​ Ольга Фреймут постраждала від некомпетентної роботи відомого архітектора

Зірка каналу "1+1" Ольга Фреймут, яка показала столичну квартиру, зізналася, що постраждала від некомпетентної роботи відомого архітектора.

Поделиться:

Зірка каналу "1+1" Ольга Фреймут, яка показала свою столичну квартиру, зізналася, що архітектор-аферист підвів її з ремонтом. 

Ведуча зауважила в інтерв'ю журналу Viva, що іменитий спеціаліст не лише неякісно виконав свою роботу, а й зник після цього.

"Я купила квартиру в новому будинку. Я б ніколи не змогла жити в старому будинку з привидами. З ремонтом мені "допоміг" один архітектор-аферист, який потім втік. Він мені зніс всі балкони! Уявляєте, у мене немає жодного балкона!" - поскаржилася Ольга.

Наразі телеведуча готується до вирішення питання через суд.

"Я починала робити ремонт ще до війни - тоді у мене було багато корпоративів. Я давала цього архітектору суми, які він просив, і навіть не заглядала в кошторису. Йому якось вдалося втертися до мене в довіру - такий спокійний був, буддист, тим більше створив вже інтер'єри для Олександра Богуцького, Оксани Караванської. Я йому і повірила. А потім раптом в якийсь момент помітила, що мені привезли браковану шафу, після побачила, що мої "італійські лампи" мало не з ринку. Критичний момент настав, коли моя донька, сівши в крісло, яке було причеплено до стелі, впала. Коли ж я попросила надати мені все чеки з магазинів, мій дизайнер раптом пропав. Ми готуємося подавати на нього до суду. Так що у мене був неприємний досвід, але я думаю, що всі в житті стикалися зі схожими справами", - розмірковує зірка. 

Крім того, Фреймут зізналася, що столична кварира на Подолі була її давньою мрією, оскільки вважає, що цей район Києва "за атмосферою дуже схожий на Львів і Лондон, тут так багато старовинних будинків, церков, дійсно намолене місце".

Нагадаємо, наразі вагітна Ольга Фреймут готується до прем'ри нового шоу На ножах

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю