Продовження проєкту "Пісня мого життя" на телеканалі "1+1 Україна": дивіться 2 випуск

Пісня мого життя
Щонеділі

На телеканалі "1+1 Україна" показали 2 випуск проєкту "Пісня мого життя" (відео).

Поделиться:

10 березня о 21:00 на телеканалі “1+1 Україна” глядачі змогли побачити 2 випуск української адаптації найпопулярнішого розважального проєкту Фінляндії “Song Of My Life”, який збирає частку перегляду в понад 40%. Нагадуємо, проєкт під назвою Пісня мого життя буде виходити щонеділі о 21:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Через біль в людині відкривається те, що так довго було приховане”: KOLA за лаштунками проєкту “Пісня мого життя” про нові меседжі творчості та роль музики в сучасній Україні (ексклюзив)

За правилами проєкту, зіркові учасники та лідери думок загадують пісні, що асоціюються у них з певним важливим періодом життя, а сучасні українські артисти виконують їх на сцені. Гості та телеглядачі будуть намагатися відгадати, чия історія захована під загаданою піснею. Зірки поділилися ексклюзивними та зворушливими подробицями свого життя, які ніхто ніколи не чув до цього моменту, болем, радістю, перемогами та падіннями. 

Ведучою проєкту стала Катерина Осадча, яка від початку повномасштабного вторгнення займається пошуком зниклих українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Саніна пригадала світлу історію дитинства у проєкті "Пісня мого життя"

Не пропускайте проєкт "Пісня мого життя" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1 Україна"!

Новости по теме