Що почитати на вихідних: улюблені книжки Валентини Хамайко

Сніданок. Вихідний
07:00
По выходным
Що почитати на вихідних: улюблені книжки Валентини Хамайко

Навесні цього року був запущений проект # Книголав про якісні і цікаві книжки, які формують особистість і сприяють успішності.

Поделиться:

Проект вже підтримали відомі українці, створивши власні мастріди - книжки, що справили на них враження і вплинули на їхнє життя. Списком своїх улюблених книг поділилася і Валентина ХамайкоВалентина Хамайко, мама трьох дітей та ведуча ранкової програми «Сніданок.Вихідний» на каналі 1+1. Для видання L'Officiel вона склала рейтинг своїх улюблених книжок. 

1 ) Оксана Забужко - Музей покинутих секретів
Завжди вважала Забужко дуже темпераментною. Так мені здавалось, бо особисто ми не знайомі. Якби мені сказали описати роман "Музей покинутих секретів" одним словом, то я б теж сказала, що він темпераментний. Це чтиво в 832 сторінки з переплетенням історії минулого та теперішнього, зі змаганнями між цинізмом та ідеалізмом.

2 ) Марія Матіос - Солодка Даруся
Книга для патріотів. Для тих хто цікавиться і любить свою історію, для тих хто знає, що СРСР нічого доброго нам не дав. Книгу я не прочитала, я її проковтнула на одному подиху. Під час читання книжки я була вагітна найменшою дочкою. Багато плакала коли читала і якось по особливому чутливо сприймала кожну сторінку. Прочитала за день, а в серці ця історія залишиться на все життя... Але найстрашніше, що таких історій на нашій землі було багато, тільки очі на них у багатьох почали відкриватися лише зараз.

3 ) Ірина Цілик - Червоні на чорному сліди
Перша книга Іри Цілик яку я прочитала. А потім ходила і постійно помічала героїв її оповідань на вулиці: дебелу дівчинку-підлітка, що торгує насінням, я побачила біля пішохідного переходу на кінцевій швидкісного трамваю; "нескінченно самотню Женюшку" зустріла на Парковій алеї; а "гувернантку" Надію Степанівну побачила у вікні тролейбуса, що їхав поряд. Читати, якщо раптом сонце і зорі засліпили Вам очі. Читати, щоб краще розуміти тих, хто ходить з тобою на одній землі і дихає тим же повітрям!

4 ) Гастрономическая энциклопедия Larousse Gastronomique

Без зайвих слів. Гастрономічна енциклопедія для натхнення і душі. Складається з 14 томів. Кожен з них містить рецепти світових кухарів, що отримали мішленівську зірку за свої кулінарні досягнення. Справжня знахідка для тих, хто любить творчість на кухні:)

5 ) Астрід Ліндгрен - Книжка про Лотту з Бешкетної вулиці
Маючи трьох дітей і вкладаючи їх спати одночасно, у мене виникала проблема знайти книгу, яка була б цікава одразу всім: дитині шести, п’яти і двох років. Те, що цікаво одному, абсолютно нецікаво іншому. Книжка про Лотту об’єднала моїх дітлахів. Несподівано, що кожен з дітей, читаючи її, знайшов себе у цій книзі. Герої цієї книги не були ідеальними. Вони були такими ж бешкетниками. Дітям було надзвичайно цікаво: вони всі обсідали мене і це був перший раз, коли я читала і розуміла, що вони всі уважно слухають, знають імена героїв, переживають за Лотту та її долю.

6 ) Антон Сіяник - Івасик Телесюк

Книга, що одразу привертає увагу діток через своє оформлення та яскраві малюнки. Дитина водночас щось перечитує і роздивляється – захоплює відразу. У книзі описувався хлопчик, який не боявся злої Баби Яги, вмів приймати рішення. Це нестандартна історія і нова подача класичного сюжету: хлопчисько, який потрапив у пригоду знаходить вихід із тих проблемних ситуацій, які склалися.


7 ) Василь Шкляр - Чорний Ворон
Чорний ворон відноситься до тієї категорії книжок, що розповідають про нашу історію, яку ми не знали. До кінця незрозуміло: «Чорний ворон» - це вигадка, чи під цим псевдонімом дійсно було багато різних людей під час повстанської війни. Книга для тих, хто любить і цікавиться своєю історією. Ти її читаєш і співпереживаєш, оскільки все дуже легко візуалізується. Помітила, що згадуючи уривки «Чорного ворона» можна розповідати їх як шматочки історії України.

8 ) Оскай Уайльд - Портрет Доріана Грея
Про плинність життя, про тимчасовість молодості і про час. Не знаю чому, книги не схожі, але читала паралельно з «Алісою в країні чудес». Це класика, яку треба не пропустити, прочитати і задуматися про те, що з часом треба дружити.

9) Анатолій Некрасов – Материнская Любовь
Коли народила Михайлика – потрапила в руки саме ця книга. Книга про те, що під час народження хлопчика і дівчинки мама переживає зовсім різні емоції. Про те, як любов мами може вплинути на долю дитини. Читала шматками, але дуже сподобалась.

Телесніданок
Все видео
Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю