Валентина Хамайко і Олександр Попов стануть ведучими конкурсу молодих дизайнерів

Валентина Хамайко і Олександр Попов стануть ведучими конкурсу молодих дизайнерів

Ведучі ранкового шоу вихідного дня будуть підтримувати молоді дарування світу моди.

Поделиться:

Олександр ПоповОлександр Попов та Валентина Хамайко, які стали зірками ранкового проекту вихідного дня на 1+1, проведуть фіналу 17-го Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів Погляд у майбутнє.

Фінал заходу Погляд у майбутнє відбудеться 27-го червня під час Odessa Holiday Fashion Week. З-поміж понад 100 конкурсантів до участі у фіналі Конкурсу журі обрало 17 колекцій. До складу журі увійшли відомі дизайнери: Олексій Залевський, Наталя Каменська, Саша Каневський, Артем Климчук, Олеся Кононова, Маша Рева, Іван Фролов. Голова журі Конкурсу – Лілія Пустовіт. Голова оргкомітету Конкурсу – Ірина Данилевська.

 Валентина Хамайко поділилася очікуваннями від конкурсу.

Що почитати на вихідних: улюблені книжки Валентини Хамайко"UFW для мене - особлива історія життя, яка викликає тільки найтепліші, найприємніші спогади в душі. Моє модельне життя починалося саме тут, ще коли UFW звалися "Сезони моди". В цю родину Ірина Данилевська та Володимир Нечипорук прийняли мене як свою дитину, щоразу зустрічали з трепетом і найтеплішими обіймами та завжди вірили. Не уявляєте, як приємно бачити, що з кожним роком свого розвитку вони долали труднощі, конкуренцію і стали найкращими!