5 порад, як захистити дитину від знущань у школі

Сніданок з 1+1
06:30
Будние

Юрист поділився порадами, як запобігти шкільному булінгу.

Поделиться:

Шкільний булінг стає ще жорстокішим. Лише за останній місяць поліція відкрила три кримінальні провадження. Юрист Роман Бондаренко розповів, як боротися із дитячою жорстокістю, а також поділився порадами, як захистити свою дитину від знущань у школі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Серіал Школа змінює час виходу в ефір

1. Якщо вашу дитину ображають, звертайтеся із письмовою заявою до класного керівника. Письмово опишіть, що трапилось із вашою дитиною, і класний керівник зробить усе, аби захистити свого учня.

2. Якщо класний керівник не вжив заходів, аби зупини цькування учня, звертайтеся із письмовою заявою до директора. Якщо класний керівник поводиться безвідповідально і не може захистити свого учня, із ним спілкуватиметься директор школи. 

3. У разі жорсткого цькування учня, директор звернеться до соціальної служби або поліції. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 порад, чого насправді потрібно вчити дітей

4. Несіть відповідальність за свою дитину. Частіше проводьте відкриті та щирі бесіди, піклуйтеся про неї та хвилюйтеся за всі її почуття. Зробіть свою дитину найкращим другом для себе. Нехай діти будуть готові розповісти усі свої проблеми, таким чином, ви зможете захистити їх від усіх небезпек. 

5. Вчасно звертайте увагу на проблему. Якщо ви бачите, що ваша дитина приходить додому засмучена або із синцями чи подряпинами на тілі, одразу ж поцікавтесь, що трапилось. Уважно вислухайте переживання дитини і ставтесь до таких ситуацій з усією серйозністю. Варто пам'ятати, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завуч Дарина Петрівна зі Школи розповіла, як вживалася у свою роль

Новости по теме