Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Як правильно розібрати ялинку та новорічні прикраси після свят

Таміла Чехович розповіла, як швидко та акуратно розібрати ялику та поскладати новорічні прикраси.

Багато хто після Старого Нового року розбирає ялинку. Особливо якщо ялинка жива і на килим обсипалося безліч маленьких колючих голочок. У студії «Сніданок з 1+1» ведуча рубрики «Затишно вдома» Таміла Чехович розповіла, як правильно розібрати новорічне дерево після свят.

Спочатку потрібно зняти з ялинки і поскладати крихкі прикраси. Маленькі кульки, наприклад, можна зберігати у прозорому пластиковому лотку для яєць. Великі іграшки краще складати в окрему коробку. За допомогою картону можна зробити перегородки і поділити коробку на невеликі відділи. Так кульки не зіпсуються і не розіб’ються.

Коробки краще підписувати, щоб наступного року легко знайти необхідні ялинкові прикраси. Наприклад, «кульки червоні», – рекомендує Таміла Чехович

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щедра кутя: Як готувати традиційну страву на Старий Новий рік

Щоб «дощик», гірлянди не заплутувались, їх можна намотати на основу, зроблену власноруч із крафтового паперу.

Перед тим, як викидати ялинку, краще одягнути захисні рукавички, щоб не обколоти собі руки.  Потім розкласти старе одіяло, покласти і замотати у нього ялинку. У такому вигляді дерево можна виносити викидати і воно дорогою не осиплеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як святкувати Старий Новий рік, що 2017 був щедрим

Якщо ж ялинка дуже велика, спочатку за допомогою кусачок відрізати гілля знизу дерева, а потім уже загорнути в одіяло та викидати ялинку.

Зазначимо, що ялинку можна не викидати у смітник, а здати для переробки. Відомо, що у Києві спеціально для утилізації новорічних ялинок фахівці «Київзеленбуд» відкрили 10 пунктів. Вони працюватимуть до 1 лютого.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, як ворожити на кохання на Старий Новий рік.

2017-01-16
Загружается
Топ новости
Новости
Новости