Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Pianoбой выпустил самый красивый клип в истории группы

Дмитрий Шуров презентовал новый клип на песню «Лучшее, что есть».

Гурт 5nizza вирушає у всеукраїнський тур з презентацією альбому «КУ»Днями Pianoбой презентував новий кліп на пісню «Лучшее, что есть». За словами Дмитра Шурова  – це найкрасивіша екранізація в історії Pianoбой.

Кліп знімався в Ісландії. У зйомках було використано аж три види водного транспорту: плаваючу платформу, моторні човни та катамарани.

Ідея створення належить відомому арт-куратору Гео Лєросу

Безлюдність простору уособлює внутрішній пошук, необхідність душевного фундаменту. Дмитро Шуров на воді з піаніно – символ самодостатньості та важливості цілі– знайти себе у цьому світі, – прокоментував свою роботу Гео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польський гурт переспівав пісню Скрябіна.

Головну та єдину роль у кліпі зіграла Даша Коломієць, яка вперше потрапила в Ісландію.

Я дуже вдячна Дімі за те, що він відкрив цією піснею в мені багато свіжих, тонких і справжніх емоцій, – подякувала актриса у відео-зверненні.

Як не дивно, сам Дмитро Шуров до Ісландії так і не потрапив. Під час зйомок Pianoбой був у турі. Кадри на воді за участі Дмитра були відзняти посеред Київського моря. 

Спеціально для мене і піаніно побудували плаваючу платформу, яку затягли на середину Київського моря, де знімальна група провела аж два дні, – поділився Pianoбой.

Ольга Шурова підтримала роботу чоловіка, зазначивши, що це найсильніша пісня албому «Тake off».

Нагадаємо, раніше Дмитро Шуров презентував кліп на пісню Скрябіна.

2017-02-09
Загружается
Топ новости
Новости
Новости