Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Після розлучення Леончук з сином знялась у зворушливій фотосесії

Ведуча програми Сніданок з 1+1 знялася у фототесії з сином Гордієм.

Після 14 років подружнього життя зірка каналу 1+1 Марина Леончук та її чоловік Дмитро вирішили розлучитисяМарина Леончук розлучилася з чоловіком після 14 років шлюбу.

Такою звісткою ведуча шокувала прихильників в інтерв'ю виданню Viva!, на обкладинці якого з'явилася разом з сином. 

Леончук розповіла, що в її родині не було критичних моментів. В сім’ї не було гучних сварок і з'ясовувань стосунків. Ведуча Сніданок з 1+1 зізналася, що не розмовляючи, пара втрачає головне - розуміння. Одного разу чоловік Дмитро просто сказав, що більше не готовий в цьому брати участь.

Думаю, кожен наш спільно прожитий рік був складніший за попередній, а деякі рани ж не загоюються. Я ранила, зачіпала Діму, і він закрився. Ображаючи, я втрачала близьку і турботливу людину. Можливо, це і зруйнувало наші стосунки. Багато образ, злості, нерозуміння, любов йде, - поділилася ведуча.

Зараз Марина починає нове життя. Вона зробила переоцінку себе і своєї поведінки. Ведуча зізнається, що насправді у неї складний характер.

У Марини Леончук та її чоловіка є спільний син Гордій, з яким ведуча проводить весь вільний час. Леончук навіть знялася з сином у зворушливій фотосесії.

2016-08-09
Загружается
Топ новости
Новости
Новости