Поради батькам, як вибрати літній табір для дитини

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Поради батькам, як вибрати літній табір для дитини

У програмі Сніданок з 1+1 експерти розповіли, на що варто звертати увагу батькам при виборі літнього дитячого табору.

Поделиться:

Як відправити дитину на відпочинок за мінімальну платнюВідпочинок у дитячому таборі позитивно впливає на виховання та розвиток дитини. Дозвілля без батьків вчить дитину самостійності, допомагає розвинути комунікативні здібності та, звичайно, сприяє хорошому відпочинку після насиченого навчального року.

Ідея відправити дитину в літній табір часто викликає занепокоєння та острах у батьків. Однак хороша підготовка та поінформованість батьків дозволяє правильно вибрати місце відпочинку для малечі.

У програмі Сніданок з 1+1 експерт у галузі дитячого відпочинку Валентина Горбинко та директор дитячого табору Світлана Резніченко розповіли, на що варто звертати увагу, обираючи літній табір для дитини.

Батькам варто, в першу чергу, звернути увагу на три головні характеристики: безпеку відпочинку, працівників табору та програму відпочинку.

3 способи, як захиститися від комарів на природі та вдомаЕксперти радять спочатку ознайомитися з інформацією на сайті закладу, з фотографій оцінити рівень технічного забезпечення в таборі. Також мають значення відгуки про певний табір на батьківських форумах.

Наступний крок - перевірка, реєстрації закладу у Державному реєстрі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Наявність табору у переліку означає державну відповідальність за безпеку дітей та відповідність нормативно-правовим актам.

Крім того, кожен оздоровчий заклад проходить державну атестацію. Батьки повинні звернути увагу на її результати та категорію закладу.

Експерти радять відвідати дитячий табір та поспілкуватися з адміністрацією. Поцікавтеся скільки дорослих будуть працювати з групою та який рівень підготовки вони мають, чи є чергові медики на території.

Якщо ви підписуєте договір, перевірте, хто відповідальний за дітей у разі нещасного випадку. Окрім цього, поцікавтеся у адміністрації стосовно охорони території, розважальних заходів та харчування.

Новости по теме