Дмитро Комаров поділився особливим рецептом непальського лимонаду

Світ навиворіт. Україна
Дмитро Комаров поділився рецептом непальського лимонаду в рамках благодійної акції

Ведучий програми Світ навиворіт допоможе зібрати 1 млн грн для фонду «Таблеточки».

Поделиться:

4 серпня в містах України пройде популярний всеукраїнський флешмоб День лимонаду, ініційований фондом «Таблеточки» і покликаний «витиснути з лимонів 1 мільйон».

Цього дня зірки, активісти та просто небайдужі люди приєднуються до доброчинної акції: готують лимонади, продають їх своїм друзям і колегам, а виторг передають на купівлю медикаментів для діток з онкологічними захворюваннями. Команда 1+1 медіа активно підтримує благодійний флешмоб.

Зокрема, до акції долучився ведучий 1+1 Дмитро Комаров, який нещодавно показав, чим займався до створення програми Світ навиворіт.

Дмитро Комаров приготує особливий непальський лимонад на основі спеціального сиропу та сезонних фруктів. Допомагатимуть підтримати добрий намір ведучого в мережі ресторанів Дмитра Борисова: прохолодний напій буде продаватися в усіх його закладах.

Цукрова тростина – одна з найпоширеніших культур у тропіках, сік з неї роблять по всій Азії. У День лимонаду я вирішив поєднати в своєму рецепті смак тропіків з найкориснішим соком серпня в наших широтах: динею і кавуном,каже Дмитро Комаров.

За словами ведучого Світ навиворіт, кавун втамовує спрагу, диня дає аромат, цукрова тростина робить смак екзотично-неповторним, а м'ята просто прикрашає коктейль і дарує йому особливий аромат.

Сподіваюся, мої тревел-коктейлі будуть популярними й добре продаватимуться. Не забуваймо, що наша головна мета – зібрати гроші для хворих діток! стверджує Дмитро Комаров.

Мета акції «День лимонаду» дуже проста – будь-яка людина може приготувати напій, пригостити ним колег, друзів, сусідів або родичів, а вони, своєю чергою, залишають пожертви. Також можна завітати до одного з партнерських закладів акції, скуштувати смачний лимонад та залишити гроші у спеціальній ємності з надписом #наТаблеточки.

Всі учасники акції передадуть зібрані кошти від продажу літніх напоїв у фонд будь-яким зручним способом. Список партнерів та інтерактивну карту закладів-партнерів можна знайти на сайті фонду.

Рецепт непальського лимонаду від Діми Комарова дуже простий. Інгредієнти: фреш з кавуна та дині, сироп з цукрової тростини, багато льоду та м’ята.

До благодійної акції зі своїми рецептами лимонаду долучаться також ведуча ТСН Соломія Вітвіцька та народний кулінар, ведучий ранкової програми Сніданок з 1+1 Руслан Сенічкін. Рецепти можна буде побачити на офіційних сторінках ведучих у мережі Facebook.

Нагадаємо, що в акції «День лимонаду» у 2015 році взяли участь близько 150 закладів, було зібрано понад 400 тис. грн. У 2016 році до акції долучились більше 300 локацій, і організатори сподіваються зібрати на допомогу тяжко хворим дітям щонайменше 1 млн грн.

Всі охочі можуть також підтримати акцію «День лимонаду» на сайті фонду «Таблеточки».

Новости по теме