Дмитро Комаров відповів на критику свого виступу у Танцях з зірками

Танці з зірками

Прихильники популярного ведучого підтримали його починання у танцях.

Поделиться:

Минулої неділі, 27 серпня, ведучий програми Світ навиворіт Дмитро Комаров уперше продемонстрував шанувальникам результат тривалих танцювальних тренувань. У першому випуску Танців з зірками він разом зі своєю партнеркою Олександрою Кучеренко виконав румбу.

Попри те, що ведучий отримав деякі зауваження від суддів шоу, він не втратив наснаги та продовжує наполегливо готуватися до наступного ефіру, що відбубеться 3 вересня о 21.00.

«Дякую всім, хто мене підтримав, зрозумів і головне – адекватно сприйняв та оцінив мою роль у цьому проекті. Проекті крутому, неймовірно складному, передусім з організаційного погляду. Подивившись на велике прямоефірне шоу ще й очима учасника, я ще більше пишаюся нашою плюсівською командою. Це не просто робота – це подвиг для кожного, хто забезпечує організацію прямого ефіру, працюючи по 15-18 годин на добу. Повірте мені – для всіх, хто робить це шоу, на його період життя перетворюється в цілодобову, дуже важку і відповідальну оранку. Але ви, глядачі, не повинні це помітити. В жодному разі. Біля екрану ви повинні відпочивати», - написав Комаров на своїй сторінці у Фейсбук.

І я буду щасливий, якщо подивившись в Танцях з зірками на «клишоногого Комарова» якась дитина попросить батьків записати її до танцювальної школи, а якийсь дорослий візьме і запишеться сам. Я хочу на своєму прикладі показати: не вміти і вчитися не соромно, а боятися негативних коментарів не потрібно. Важливо йти вперед через «не можу», «не вмію» та інші «не», – зізнався ведучий.

Тим часом численні прихильники Дмитра Комарова висловлюють йому слова підтримки.

Новости по теме