Христина Соловій, Лідія Таран та Люда Барбір розповіли про свої мрії

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
 Христина Соловій, Лідія Таран та Люда Барбір розповіли про свої мрії

Арт-марафон #МояДітячаМрія триває

Поделиться:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Усього 201 мрій намалювали діти разом із Лідією Таран, Сашою Лободою, Христиною Соловій, Єгором Гордєєвим, Анною Ломакіною,  Валентиною Хамайко, групою Open Kids, Олександром Поповим, Ігорем Цигаником за 4 дні арт-марафону. 200 м2 і величезну стіну, – стільки розфарбували діти біля Національного музею історії України. Секрет у тому, що, коли ти малюєш, – мрія стає видимою, що означає більш імовірною. Арт-марафон триває до кінця року, запланований тур у 7 міст, за планом він збере 100 000 малюнків мрій. І вже на Новий рік всі ці кольорові пікселі-картинки «відправлять» Променем до зірок ближче до Всесвіту, щоб показати, що мріяти треба без меж, не зупиняючи себе. Щоб кожна дитина не припиняла вірити в диво і в силу своєї мрії. Організатор – проект Здійсни мрію.

Про що мріяла в дитинстві Христина Соловій? Звісно, про велику сцену і щоб співати для мільйонів, і ця мрія здійснилася, зокрема, завдяки шоу Голос країни. Але є ще одна заповітна мрія у популярної співачки, яка з'явилася у неї в підлітковому віці і надихає і сьогодні - поїхати до Парижа і пожити там у центрі в затишній квартирці, поринути в ритм і музику легендарної столиці та заспівати для парижан. А ще – записати там свій альбом.

У куратора проекту Здійсни мрію, – Лідії Таран, – дитяча мрія була подорожувати по всьому світу, щоб побачити найромантичніші куточки різних країн, і всюди щоб люди з добром і любов'ю зустрічали один одного і ніхто нікого не ображав.

Вагітна четвертою дитиною телемама Валя Хамайко в дитинстві мріяла стати гімнасткою, і для арт-марафону вона намалювала цю мрію. Ця мета допомогла Валі прийти до спорту, до модельної і телевізійній кар'єри. Тепер її молодша дочка Мирослава займається художньою гімнастикою, вона від природи дуже пластична і у неї добре виходить, мала мріє виступати на сцені в красивій пачці, як гімнастка-балерина, – їй дуже подобається увага публіки і оплески. Старша дочка Валі Соломія мріє скласти ЗНО на 100%, і син Міша дуже хоче стати футболістом.

Зірка Сніданку з 1+1 Люда Барбір мріяла в дитинстві розмовляти з пташками, рослинами і тваринами. Їй здавалося, що у неї є талант розуміти те, про що її просить, наприклад, шпак, що сидить у дворі будинку на груші. Хто знає, можливо, колись людство прийде до цього і буде розуміти природу і читати думки всіх живих істот. А ось син Люди 5-річний Тарасик дуже мріє про братика і сестричку і намалював їх на стіні – дівчинку в червоному платі і хлопчика в зелених штанях. Мама Люда поки не може сказати, коли виконає мрію сина і його тата.

Ведучий Сніданку Єгор Гордєєв мріє керувати власною яхтою по морях. Ведучі ПроФутболу Саша Лобода і Ігор Циганик теж зобразили свої дитячі мрії. Виявляється Саша завжди хотіла стати балериною, а Ігор мріяв, щоб на планеті не було хмар і негоди, а завжди тільки літо, сонце і тепло.

До арт-марафону приєдналися улюбленці дітей – група Open Kids – вони малювали свої мрії на великий арт-стіні і провели для дітей танцювальний майстер-клас під свій хіт «Стрибай вище голови». В їхніх мріях всі на землі можуть знайти свою половинку і свою любов, всі сім'ї живуть разом у любові, а учасниця Ангеліна Романовська намалювала свою мрію про собачку.

Популярна серед діток блогер-ілюстратор, арт-фея Анна Ломакіна в дитинстві мріяла стати художницею, і щоб у неї була своя жовта поні, яка жила б неї вдома, і на ній можна було кататися щодня. Тепер Аня завжди може намалювати собі рожеву або жовту поні і кататися на ній на малюнку!

Сучасні діти, як і колись ми з вами, мріють про дивовижне та цілком реальне, звісно. Хтось хоче стати зіркою чи отримати золоту кнопку YouTube. Хтось хоче погуляти в космосі та відвідати Марс. Хтось прагне обробляти землю та повернути Україні Крим. Хтось пристрасно хоче одужати від хвороби, аби стати лікарем, мати щасливу сім’ю та їздити в школу на єдинорозі.

Лідія Таран, куратор проекту Здійсни мрію говорить: «Ми ніколи не знаємо, у що трансформуються дитячі мрії і до чого приведуть, але саме вони відкривають внутрішні поклики душі та саме з них починаються прагнення, саморозвиток та вибір професії. 95% українських дітей мріє стати супергероями та мати суперсилу: згідно з дослідженнями українських соціологів та психологів, 39% дітей хочуть суперсилу саме для того, аби допомагати іншим людям. І це не може не радувати».

Тур арт-терапії розпочнеться у 7 містах України – від лікарень до шкіл. До нас приєднується табір Артек, який зможе передати до кінця літа близько 15 000 малюнків мрій.

Малюйте свою мрію у соцмережах і ставте хештег #моядитячамрія.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю