Євген Кошовий розповів про зустріч з Кирилом Будановим та про те, яким був кастинг на єдину жіночу роль у «Вечірньому Кварталі»

Новий Вечірній Квартал
Євген Кошовий та Ірина Гатун розповіли, які сюрпризи чекають на глядачів у новорічну ніч

Євген Кошовий розповів про зустріч з Кирилом Будановим та про те, яким був кастинг на єдину жіночу роль у «Вечірньому Кварталі»

Поделиться:

Художній керівник «Вечірнього Кварталу» Євген Кошовий та акторка Ірина Гатун, яка нещодавно перейшла з «Жіночого Кварталу» у «Вечірній Квартал», сьогодні стали гостями прямого ефіру в «Сніданку з 1+1». Вони завітали до студії ранкового проекту перед зйомками новорічного «Вечірнього Кварталу», який вийде в ефір 31 грудня о 19:00 на каналі «1+1 Україна», та напередодні благодійного туру містами України. Євген та Іра розповіли, які сюрпризи чекають глядачів у новорічну ніч та на благодійних концертах.    

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гумор, який працює на перемогу: допомога військовим, волонтерство та благодійні проєкти Студії «Квартал 95»

квартал

Звичайно, не обійшли увагою перехід Ірини Гатун з «Жіночого Кварталу» у чоловічий колектив «Вечірнього Кварталу». Особливо цікавило ведучих «Сніданку», яким був кастинг на єдину жіночу роль в цьому гумористичному проєкті.

«У нас кастингу ніякого не було! – зінався художній керівник «Вечірнього Кварталу» Євген Кошовий. – Ми Іру дуже давно знаємо і просто запропонували, щоб вона від’єдналася від одного колективу і приєдналася до іншого. Просто подзвонили їй і сказали про це».

квартал

Іра Гатун у свою чергу розповіла, що поки повною мірою не відчула від’єднання від «Жіночого Кварталу»: «Ми зараз разом готуємо великий новорічний концерт. Зустрічаємося всі разом на репетиціях. Єдине, що в цьому концерті я вже всі номери граю з хлопцями».

Також актори пообіцяли, що в новорічному «Вечірньому Кварталі» глядачів чекає багато сюрпризів! Яких? Дивіться 31 грудня о 19:00 на «1+1 Україна».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У мене 37 бойових виходів на сцену”: актори “Вечірнього Кварталу” з’явились у образах Ірини Фаріон, Миколи Тищенка та Олексія Арестовича та підірвали мережу

А от першими побачити «Вечірній Квартал» в оновленому складі зможуть глядачі концертів благодійного туру містами України, який розпочинається 18 грудня у Вінниці.

квартал

«Хвилююче відчуття перед туром, тому що ми не їздили з «Вечірнім Кварталом» з 2021 року і це будуть перші концерти гастрольні, які ми будемо давати окремим колективом. До цього були тільки поодинокі благодійні концерти «Єдиного Кварталу». Також було круто. Ми зібрали гроші, за які купили багато «смаколиків» для наших військових», – розповів Євген.

Ці «смаколики» Євген Кошовий разом з Олександром Пікаловим нещодавно особисто доставили нашим захисникам, які воюють в Донецькій, Харківській та Дніпропетровській області. «Ми зустрічалися з військовими – з 5-ю штурмовою бригадою, з 28-ю окремою механізованою бригадою, з іншими військовими, привезли хлопцям різні штучки – дрони, тепловізори, квадроцикли, на які збирали на минулому благодійному концерті «Єдиного Кварталу». Важливо їздити до наших захисників, піднімати їм настрій, особисто доставляти їм те, що їм необхідне, щоб відчувати контакт, щоб бачити, що у них там відбувається», – говорить Євген.

квартал

До речі, під час цієї поїздки Євген Кошовий… зламав ребро.

«Це в Словянську було, не було світла, коли колона техніки їде дуже швидко, поворотів-стопів нема, і коли різко на тормоз нажимаєш – все: раз і зламане ребро. Причому зламав найтонше ребро в найтоншому місці, – розповів актор. –  Але це все дурниці, порівняно з тим, що відчувають хлопці-дівчата в тому напрямку. Після цієї поїздки у нас були зйомки «Ліги Сміху». І мій співведучий Вітя Розовий, боєць 3-ій штурмової бригади, почав говорити, що то він мені ребро зламав, бо я не так з ним привітався».

Нещодавно в соцмережах опублікували фото, на якому Євген Кошовий та Олександр Пікалов разом з очільником ГУР Кирилом Будановим, яке наробило багато шуму: «Ми нещодавно були в ГУР, передавали сучасні водні засоби технічної розвідки і тоді зробили фото з Кирилом Олексійовичем Будановим. А коли виставили його, то хтось написав під ним: «Навіщо ви прифотошопили Буданова?» На що хтось інший написав: «Та ви що, це нормальна фотографія, Кирило Олексійович не дозволив би його прифотошопити»… У нас люди все моніторять», – розказав Євген Кошовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кварталівці" поділились фото та подробицями нещодавньої поїздки до військових

Всі концерти – і «Єдиного Кварталу», і «Вечірнього Кварталу» – зараз благодійні: частина коштів з продажу квитків йдуть на допомогу ЗСУ. І актори обов’язково звітують, на що і яким бригадам пішли зібрані кошти.

Новости по теме